loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
ODDZWANIAMY!
Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy.
Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.
 • Panel prysznicowy zamiast natrysku

  Panel prysznicowy zamiast natrysku

  Panele prysznicowe to urządzenia wyposażone w słuchawki, główki oraz dysze, którymi wypływa woda różnymi strumieniami o różnym ciśnieniu i natężeniu. Strumienie te maja za zadanie masować ciało, relaksując lub pobudzając zmysły. Hydromasaż to powszechnie
  więcej »
 • Zasłonki zamiast kabiny

  Zasłonki zamiast kabiny

  Wanna czy kabina prysznicowa? Teraz nie musisz już wybierać. Rozwiązaniem, łączącym w sobie zalety obu sprzętów, jest zasłona łazienkowa.
  więcej »
 • Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar

  Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar

  Posiadasz łazienkę niewielkich rozmiarów, w której każdy mądrze zagospodarowany centymetr powierzchni jest na wagę złota? Twoja łazienka jest spora i marzysz o ogromnym prysznicu?
  więcej »

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Jeśli chcecie Państwo stworzyć w swojej łazience centrum spa, warto wybrać prysznic z hydromasażem. Kabiny masażowo-parowe mają zamontowane specjalne dysze, które masują ciało pod wysokim ciśnieniem. Kabiny prysznicowe z hydromasażem, w zależności od modelu mogą mieć wbudowane także urządzenie do masażu stóp, deszczownicę, a czy oświetlenie diodowe. Różnorodność naszej oferty pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wyszukane potrzeby. Oferujemy Państwu kabiny prysznicowe masażowo-parowe renomowanych producentów. Mogą być one  sterowane za pomocą elektronicznego panelu lub pilotem. Zakup kabiny z hydromasażem gwarantuje relaks i dobre samopoczucie. Poza tym, masowanie ciała poprawia jego wygląd i kondycję fizyczną. W szczególności, polecamy Państwu kabinę masażowo parową Duschy w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania  z naszej atrakcyjnej oferty. Oferujemy Państwu kabiny prysznicowe z hydromasażem. Różnorodność naszej oferty pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wyszukane potrzeby. Zakup kabiny z hydromasażem gwarantuje relax i dobre samopoczucie. Tylko u nas kabina Duschy masażowo parowa w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania  z naszej atrakcyjnej oferty.

 • Sortuj według:
 • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 10 / 243

Prysznic Kabiny masażowo - parowe

ŁUKASZ
501 543 791
gg: 4662934
KATARZYNA
883 943 791
gg: 24387768
TOMASZ
67 263 21 71
gg: 25762874
sklep@plytki-lazienki.pl wyceny@plytki-lazienki.pl plytki@plytki-lazienki.pl