Brodzik pod-płytkowy, posadzkowy od łazienki w plytki-lazienki.pl
Wczytuję dane...

Nowoczesna łazienka – brodzik podpłytkowy z odpływem liniowym

Marzysz o nowoczesnej i funkcjonalnej łazience? Brodzik podpłytkowy z odpływem liniowym to idealne rozwiązanie dla osób ceniących estetykę i wygodę. Doskonale sprawdza się w niewielkich wnętrzach i skromnych budżetach. Zastanawiasz się czy warto zainstalować brodzik podłytkowy w Twojej łazience? Zapraszamy do lektury.

Nowoczesny design
Przeglądasz aktualne aranżacje łazienek, na bieżąco śledzisz trendy? Dziś łazienka Twoich marzeń jest w zasięgu ręki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych brodzików podpłytkowych, stworzysz designerskie wnętrze. Brodzik podpłytkowy pozwala na zastosowanie glazury na całej powierzchni kabiny prysznicowej, dzięki czemu ściany i podłoga prysznica stanowią jednorodną powierzchnię – doskonała przestrzeń do aranżacji. Odpowiednio dobrany odpływ liniowy i syfon (ze zwiększoną przepustowością) umożliwia prawidłowe odprowadzenie wody, dzięki czemu łazienka jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna.

Idealny do małych łazienek
Brodzik podpłytkowy z odpływem liniowym to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich łazienek. Umożliwia elastyczne kształtowanie przestrzeni – wybór odpowiedniego kształtu i rozmiaru podłoża oraz sposobu zamykania (drzwi szklane, przesuwne, harmonijkowe czy zwykła kotara). Zachowanie jednolitej kolorystyki podłogi i ścian prysznica, pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia.

Prysznic z ogrzewaniem podłogowym
Zastosowanie brodzika podpłytkowego umożliwia instalację ogrzewania podłogowego. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż posadzka, ogrzewająca zmęczone i zmarznięte stopy. Zafunduj komfort bosym stopom – ogrzewanie podłogowe to luksus i wygoda.

Bezpieczeństwo i higiena
Brodzik podpłytkowy i odpływ liniowy to nie tylko estetyka, ale także bezpieczeństwo. To optymalne rozwiązanie dla osób starszych oraz borykających się z ograniczeniami ruchowymi. Brak progu umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z prysznica. Jednorodna powierzchnia prysznica ułatwia zachowanie czystości i higieny miejsca kąpieli.

Dobra cena
Zastanawiasz się czy stać Cię na takie rozwiązanie? Brodzik podpłytkowy z odpływem liniowym dobrej jakości to wydatek rzędu 550 pln. Ceny porównywalne są dla klasycznych kabin czy brodzików, a możliwości aranżacyjne i komfort korzystania - nieporównywalnie większe.

Atutem brodzików podpłytkowych jest niewątpliwie prosty montaż co przedstawia film montażowy marki Radaway: Montaż brodzika podpłytkowego.ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA