Marmorin umywalka nablatowa CETO 90cm bez otworu biała 170 090 022 010 - plytki-lazienki
Wczytuję dane...
Gwarancja: 5 lata
Realizacja zamówienia: do 30 dni
Producent: Marmorin
Cena:
1505,00 PLN
Dostępność: do 30 dni
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
 • Kolekcja: 

  Ceto

 • Długość [cm]: 

  90

 • Kształt: 

  Prostokątna

 • Materiał: 

  Konglomerat marmurowy

 • Otwór na baterię: 

  Nie

 • EAN: 

  5900730037862

Symulator rat:

Umywalka nablatowa Ceto 90 marki Marmorin
Seria: Ceto 90
Kod produktu: 170 090 022 010
Kolor: biały
Umywalka z lanego marmuru
Szerokość: 900mm
Głębokość: 550mm
Wysokość: 150mm
Kolor: biały

Montaż: nablatowy/meblowy
Bez otworu na baterię
Z przelewem
Bez baterii widocznej na zdjęciu
Umywalka z lanego marmuru, czyli połączenie najwyższej jakości żywicy i mączki marmurowej, odporna na promienie UV, plamy i łatwa w czyszczeniu. Szeroka paleta barw dostępna w ofercie producenta pozwala na wyjątkowość umywalki na rynku.Bogactwem, za którym kryją się prozaiczne umywalki Marmorin, jest wiedza, doświadczenie i umiejętność słuchania klientów. Firma powstała w 1985 roku. . Najpierw umywalki, potem zlewozmywaki, brodziki i wanny stały się wyrobami spełniającymi najwyższe normy i wymagania odbiorców.

Okres gwarancji:
Producent udziela 5 letniej gwarancji na produkty z lanego marmuru  wykonane w technologii gelcoat® material, gelcoat® mat material oraz na produkty z solid® surface wykonane w technologii solid® material
Warunki gwarancji:
1. Producent udziela 5 letniej gwarancji na produkty z lanego marmuru wykonane w technologii gelcoat ® material, gelcoat® mat material. Okres gwarancji liczony jest od daty wydania produktu. Producent udziela 5 letniej gwarancji na produkty z solid® surface wykonane w technologii solid® material. Okres gwarancji liczony jest od daty wydania produktu. Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania warunków gwarancji, instrukcji montażu oraz pielęgnacji i konserwacji produktu.
2. Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania warunków gwarancji, instrukcji montażu oraz pielęgnacji i konserwacji produktu.
3. Producent nie ponosi odpowiedzialności za zastosowane przez kupującego materiały wykorzystane do montażu produktu nie pochodzące bezpośrednio od producenta, które to materiały kupujący wybiera na własne ryzyko i odpowiedzialność bądź które są dołączone do produktu producenta, a nie są przez niego wyprodukowane.
4. Produkt przed montażem powinien być sprawdzony, w przypadku jakichkolwiek wad nie powinien być montowany a wady powinny być zgłoszone zgodnie z zasadami określonymi w pkt 8.
5. Gwarancja obejmuje: ukryte wady materiału takie jak: wgniecenia, odkształcenia powstałe w procesie produkcji.
6. Utratę praw i roszczeń z tytułu gwarancji powodują:
- nieprawidłowa instalacja (montaż) produktu,
- uszkodzenia mechaniczne powstałe bez winy producenta, także w czasie transportu,
- wady powstałe na skutek użytkowania niezgodnego z instrukcją i przeznaczeniem,
- uszkodzenia powierzchni zewnętrznych produktu, które istniały w chwili zakupu i nie zostały zgłoszone sprzedawcy w momencie zakupu,
- uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwej i niezgodnej z instrukcją i przeznaczeniem pielęgnacji i konserwacji produktu.
7. W razie zaginięcia, utraty karty gwarancyjnej następuje utrata uprawnień gwarancyjnych, a duplikaty karty gwarancyjnej nie będą wydawane.
8. W celu wykorzystania warunków gwarancji kupujący zobowiązany jest zgłosić się do punktu sprzedaży, w którym zakupił towar objęty gwarancją. Reklamacja powinna być zgłoszona w ciągu 14 dni od daty zauważenia nieprawidłowości. Reklamację producent rozpatrzy w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji producentowi przez sprzedawcę.
9. W momencie uznania reklamacji producent zobowiązany jest do dostarczenia rzeczy wolnej od wad, bądź do nieodpłatnej naprawy rzeczy, według wyboru producenta.
10. Producent nie pokrywa dodatkowych kosztów związanych z wymianą produktu, jeśli produkt nie został zamontowany w taki sposób aby był możliwy jego demontaż bez konieczności zniszczenia elementów wyposażenia wnętrza.
11. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji kupujący pokrywa wszelkie koszty związane z przystąpieniem do tego zgłoszenia.
12. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
13. Producent deklaruje zgodność z następującymi normami:
PN – EN 14688 : 2009 – urządzenia sanitarne, umywalki
PN – EN 14516 : A1 ÷ 2012 – wanny do użytku domowego
PN – EN 14527 : A1 ÷ 2012 – brodziki
Uwaga! Producent zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian dotyczących dalszego rozwoju ntechnicznego produktu.
Produkty z lanego marmuru wykonane w technologii gelcoat® material i gelcoat® mat material nie wywierają szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne.
Produkty z solid® surface wykonane w technologii solid® material nie wywierają szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne.

Możesz jeszcze potrzebować:

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA