loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
ODDZWANIAMY!
Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy.
Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.
 • Jak zmierzyć promień brodzika ?

  Jak zmierzyć promień brodzika ?

  Pomagamy zmierzyć promień brodzika.
  więcej »
 • Zlewozmywaki Blanco z wieczystą gwarancją

  Zlewozmywaki Blanco z wieczystą gwarancją

  Biorąc pod uwagę takie prace kuchenne jak zmywanie, mycie i obieranie warzyw i owoców czy inne czynności związane z przygotowaniem posiłków, przy zlewozmywaku spędzamy około 60% (czyli większość) „kuchennego” czasu.
  więcej »
 • Baterie łazienkowe

  Baterie łazienkowe

  Oferta baterii łazienkowych dostępnych na rynku jest bardzo szeroka – do wyboru jest ogromna liczba wzorów i kolorów. Szczególnym powodzeniem cieszą się baterie posiadające nowoczesne kształty (te minimalistyczne z formą prostopadłościanu lub sześcianu).
  więcej »

Kabiny prysznicowe Radaway

Oferujemy Państwu szeroki wybór kabin prysznicowych marki Radaway. Oferowane przez producenta produkty umożliwią Państwu stworzenie wymarzonej łazienki. Ze względu na różnorodność oferowanych kabin z serii Radaway Eos, Fuenta New, Espera, Carena, Torrenta, Almatea, Euphoria i Essenza New mają Państwo możliwość zakupu kabiny spełniającej nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Radaway to w pełni Polska marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, wszystkie kabiny posiadają testy zgodności i atesty.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Kabiny Fuenta New Kdj i Kdd z powłoką Easy Clean ułatwiającą utrzymanie czystości i możliwością montażu na posadzce lub Radaway Eos i Eos II z możliwością montażu bez progu - proponujemy atrakcyjne rabaty.

ŁUKASZ
501 543 791
gg: 4662934
KATARZYNA
883 943 791
gg: 24387768
TOMASZ
67 263 21 71
gg: 25762874
sklep@plytki-lazienki.pl wyceny@plytki-lazienki.pl plytki@plytki-lazienki.pl