loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
ODDZWANIAMY!
Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy.
Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.
 • Panel prysznicowy zamiast natrysku

  Panel prysznicowy zamiast natrysku

  Panele prysznicowe to urządzenia wyposażone w słuchawki, główki oraz dysze, którymi wypływa woda różnymi strumieniami o różnym ciśnieniu i natężeniu. Strumienie te maja za zadanie masować ciało, relaksując lub pobudzając zmysły. Hydromasaż to powszechnie
  więcej »
 • Zasłonki zamiast kabiny

  Zasłonki zamiast kabiny

  Wanna czy kabina prysznicowa? Teraz nie musisz już wybierać. Rozwiązaniem, łączącym w sobie zalety obu sprzętów, jest zasłona łazienkowa.
  więcej »
 • Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar

  Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar

  Posiadasz łazienkę niewielkich rozmiarów, w której każdy mądrze zagospodarowany centymetr powierzchni jest na wagę złota? Twoja łazienka jest spora i marzysz o ogromnym prysznicu?
  więcej »

Kabiny prysznicowe Radaway

Oferujemy Państwu szeroki wybór kabin prysznicowych marki Radaway. Oferowane przez producenta produkty umożliwią Państwu stworzenie wymarzonej łazienki. Ze względu na różnorodność oferowanych kabin z serii Radaway Eos, Fuenta New, Espera, Carena, Torrenta, Almatea, Euphoria i Essenza New mają Państwo możliwość zakupu kabiny spełniającej nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Radaway to w pełni Polska marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, wszystkie kabiny posiadają testy zgodności i atesty.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Kabiny Fuenta New Kdj i Kdd z powłoką Easy Clean ułatwiającą utrzymanie czystości i możliwością montażu na posadzce lub Radaway Eos i Eos II z możliwością montażu bez progu - proponujemy atrakcyjne rabaty.

ŁUKASZ
501 543 791
gg: 4662934
KATARZYNA
883 943 791
gg: 24387768
TOMASZ
67 263 21 71
gg: 25762874
sklep@plytki-lazienki.pl wyceny@plytki-lazienki.pl plytki@plytki-lazienki.pl