O nas
Wczytuję dane...
O nas

Posiadamy nowoczesne rozwiązania dotyczące pełnego wyposażenia dowolnie zaaranżowanej łazienki. W naszej ofercie są także elementy niezbędne do pielęgnacji ogrodu. Współpracujemy z wiodącymi producentami oraz posiadamy bardzo atrakcyjne ceny. To, co nas z pewnością wyróżnia na tle konkurencji, to indywidualne podejście do klienta i szybka realizacja zamówień.

Właścicielami oraz założycielami firmy są osoby, które prężnie działają w branży sanitarnej od roku 2007. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel, który potrafi fachowo doradzić każdemu klientowi oraz zadbać o jego zadowolenie, płynące z dokonanych w naszym sklepie zakupów.

Do założenia tego typu działalności skłoniła nas potrzeba spełnienia oczekiwań wszystkich klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i firmowych. Podstawą działalności firmy jest internetowa sprzedaż artykułów z branży sanitarnej, a szczególnie kompleksowe wyposażenie łazienek. Tego typu firmy nie zawsze posiadają e- sklepy, co w dobie Internetu, wydaje się być oczywistością. Działając na rynku internetowym jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta, bez potrzeby posiadania oddziałów i punktów sprzedaży stacjonarnej.

Inspiracją do założenia tego typu działalności była chęć pomagania innym ludziom w doborze produktów i akcesoriów łazienkowych, a także dopasowania ich do indywidualnych potrzeb danego klienta. Drugą inspiracją była chęć stworzenia własnej firmy od podstaw. Ale tylko takiej, która w przyszłości zdobyłaby ugruntowaną pozycję wśród innych firm tego typu. Pragnęliśmy rozwoju zawodowego, opartego na stworzeniu działalności gospodarczej od zera, opartej wyłącznie na zaangażowaniu własnego kapitału, czasu oraz energii do działania.

Od 11 lat firma zajmuje się w Polsce internetową sprzedażą artykułów sanitarnych. Jako partner handlowy nasza firma posiada ofertę od ponad 100 wiodących producentów, z którą można  się kompleksowo zapoznać na stronie https://plytki-lazienki.pl/.

Posiadamy bogatą gamę produktów z  techniki sanitarnej. Warto także odwiedzać regularnie zakładkę – „Promocje”, gdzie zawarliśmy pakiet produktów w obniżonej cenie. Nasze usługi obejmują także opcję wyceny w ciągu 24h oraz możliwość zamówienia wizyty certyfikowanego instalatora, w celu idealnego dopasowania kabiny prysznicowej. 

o nas

Partnerzy i wyróżnienia:

Miło jest nam poinformować, że właściciel sklepu plytki-lazienki.pl firma znalazł się w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce.
ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA