Radaway Espera Pro drzwi i kabiny przesuwne w plytki-lazienki.pl - Euroaqua
Wczytuję dane...

Radaway Espera Pro

Oferujemy Państwu Kabiny Radaway Espera Pro w wersji z cieńszym profilem przyściennym. Oferowane przez producenta Radaway Espera Kdj Pro jednodrzwiowe lub KDD dwudrzwiowe oraz Drzwi Dwj i Dwd z bezpiecznym hartowanym 8mm szkłem i Powłoką EasyClean, umożliwią Państwu stworzenie wymarzonej i ponadczasowej łazienki. Ze względu na różnorodność oferowanych kabin z serii Espera, dostępnych w szkłach: przejrzystym mają Państwo możliwość zakupu kabiny spełniającej nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nowoczesność i prostota to cechy charakterystyczne serii Espera Pro z drzwiami przesuwnymi. Solidna jakość wykonania oraz powłoka Easy Clean sprawią że użytkowanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Kabiny i drzwi Radaway Espera Pro  - proponujemy atrakcyjne rabaty.
Dużą zaletą kabiny Radaway Espera Pro jest duży wygodny uchwyt oraz innowacyjny system przesuwu drzwi.
Dla osób którym zależy na łatwym utrzymaniu w czystości kabiny polecamy modele ze szkłem ShowerGuard dostępne za dopłatą na zamówienie. ShowerGuard to mocne i łatwe w utrzymaniu w czystości szkło, które chroni kabinę przed osadzaniem się kamienia i minerałów pochodzących działania wody (niezależnie od tego jak mocno jest zakamieniona), chemii myjącej, zachowując piękno szyby przez długie lata. Szkło pozostaje czyste i ładne przy nie dużym czyszczeniu.
Jeżeli zależy Państwu na tym, aby płytki nie straciły na swoim wyjątkowym wyglądzie to polecamy kabiny ze szkłem UltraClear prawie całkowicie pozbawionym zielonego odcienia. Ten model szkła UltraClear odznacza się bardzo małą zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to szyba o wysokiej przejrzystości oraz jasności. Nowe rodzaje składników, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają przepuszczanie światła i redukują zielony odcień właściwy dla szkła standardowego.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

  ODDZWANIAMY!

  Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

  KLAUZULA INFORMACYJNA
  Zatwierdź
  TELEFON:
  67 263 21 71
  OBSŁUGA SKLEPU:
  sklep@plytki-lazienki.pl
  DZIAŁ PŁYTEK:
  plytki@plytki-lazienki.pl

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
  W sobote w godz. 9:00 - 13:00

  KLAUZULA INFORMACYJNA