Radaway Patmos A Brodzik półokrągły 80x80 bez obudowy 4S88155-03B
średnia: 4.7  ocen: 3
Opinie o produktach nie są weryfikowane.
Radaway
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: do 15 dni
Producent: Radaway
Cena:
Dostępność: do 15 dni
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja:
    Patmos
  • Dłuższy bok:
    80 cm
  • Krótszy bok:
    80 cm
  • Materiał:
    Akryl
  • Wysokość:
    15,5 cm
  • Głębokość:
    4 cm
  • Obudowa:
    brak/opcjonalnie
  • Kolor:
    Biały
  • Promień tylko symetryczne:
    R55
  • EAN:
Symulator rat:
Brodzik Patmos A800 półokrągły marki Radaway
Kod produktu: 4S88155-03B
Długość: 800 mm
Szerokość: 800 mm
Wysokość: 155 mm (podana wraz z zamontowanymi nóżkami)
Głębokość: 40 mm
Otwór na syfon o średnicy 90 mm