Radaway Samos A Brodzik półokrągły 80x80 bez obudowy 4S88300-03B
średnia: 5.0  ocen: 1
Opinie o produktach nie są weryfikowane.
Radaway
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: do 15 dni
Producent: Radaway
Cena:
Dostępność: do 15 dni
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja:
    Samos
  • Dłuższy bok:
    80 cm
  • Krótszy bok:
    80 cm
  • Materiał:
    Akryl
  • Wysokość:
    30 cm
  • Głębokość:
    16,5 cm
  • Obudowa:
    brak/opcjonalnie
  • Kolor:
    Biały
  • Promień tylko symetryczne:
    R55
  • EAN:
Symulator rat:
Brodzik Samos A800 półokrągły  marki Radaway
Kod produktu:  4S88300-03B
Długość: 800 mm
Szerokość: 800 mm
Wysokość: 300 mm (podana wraz z zamontowanymi nóżkami)
Otwór na syfon o średnicy 50 mm