Radaway Korfu E Brodzik półokrągły 100x80 lewy bez obudowy 4E81400-03BL
średnia: 0.0  ocen: 0
Opinie o produktach nie są weryfikowane.
Radaway
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: do 15 dni
Producent: Radaway
Cena:
Dostępność: do 15 dni
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja:
    Korfu
  • Dłuższy bok:
    100 cm
  • Krótszy bok:
    80 cm
  • Materiał:
    Akryl
  • Wysokość:
    39,5 cm
  • Głębokość:
    24 cm
  • Obudowa:
    brak/opcjonalnie
  • Kolor:
    Biały
  • EAN:
Symulator rat:
Brodzik półokrągły Korfu E lewy marki Radaway
Kod produktu: 4E81400-03BL
Wymiary: 1000x800 mm
Wysokość: 400 mm (podana wraz z zamontowanymi nóżkami)
Głębokość: 240 mm
Otwór na syfon o średnicy 50 mm