Radaway Brodzik półokrągły Patmos A 80x80 ze zdejmowaną obudową 4S88155-03
średnia: 4.7  ocen: 3
Opinie o produktach nie są weryfikowane.
Radaway
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: Radaway
Cena:
Wysyłka 24 Dostępność: w magazynie
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja:
    Patmos
  • Dłuższy bok:
    80 cm
  • Krótszy bok:
    80 cm
  • Materiał:
    Akryl
  • Wysokość:
    15,5 cm
  • Głębokość:
    4 cm
  • Obudowa:
    W komplecie
  • Kolor:
    Biały
  • Promień tylko symetryczne:
    R55
  • EAN:
Symulator rat:
Brodzik Patmos A800 półokrągły ze zdejmowaną obudową marki Radaway
Kod produktu: 4S88155-03
Gwarancja: 2 lata
Długość: 800 mm
Szerokość: 800 mm
Wysokość: 155 mm
Głębokość: 35 mm