Sposoby montażu kabin prysznicowych Radaway
Wczytuję dane...

Sposoby montażu kabin prysznicowych Radaway

Kupując kabinę natryskową Radaway warto zwrócić uwagę na to, że istnieją różne sposoby ich montażu, pozwalające osiągać różne efekty estetyczne.  Możemy ją zamontować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze – z osią szyby bądź wymiarem zewnętrznym przypadającym wzdłuż granicy płytek.

1) Montaż kabiny na brodziku – wymiar zewnętrzny brodzika (wymiary A1 i A2)

montaz_kabin_radaway1

Standardem wśród producentów kabin prysznicowych jest podawanie wymiarów kabiny jako wymiarów samego brodzika, na którym będzie ona montowana. W rzeczywistości wymiary zewnętrzne kabiny są mniejsze, ponieważ zewnętrzna krawędź zawiasów lub klamer kabiny jest odsunięta od krawędzi brodzika.

2) Montaż kabiny prysznicowej bez brodzika – wymiar zewnętrzny kabiny przypada na krawędzi płytek/fudze (wymiary X1 i X2)

montaz_drzwi_radaway2

Wymiary X1 i X2 to wymiary zewnętrzne kabiny (licząc od ściany do zewnętrznego obrysu profilu, zawiasu lub klamry). Jeżeli chcemy, aby zewnętrzna krawędź profilu, zawiasu lub klamry kabiny była zamontowana na krawędzi płytek/fudze, prosimy zwrócić uwagę na wymiary X1 i X2 z tabelek umieszczonych przy rysunkach technicznych danego modelu kabin prysznicowych podanych na sklepie.

3) Montaż kabiny prysznicowej bez brodzika – oś szyby przypada na krawędzi płytek/fudze (wymiary Y1 i Y2)

jak_montowac_kabine_radaway_3


Jeżeli chcemy żeby same osie szyb w kabinie były zamontowane na łączeniu płytek (przylegały wzdłuż fugi) bez konieczności zamawiania kabiny nietypowej, prosimy zwrócić uwagę na wymiary Y1 i Y2 z tabelek umieszczonych przy rysunkach technicznych danego modelu kabin prysznicowych podanych na sklepie.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA