Nowe rodzaje szkła i okuć kabin prysznicowych Radaway.
Wczytuję dane...

Nowe rodzaje szkła i okuć kabin prysznicowych Radaway.

Wybór szkieł do kabin prysznicowych jest całkiem spory, a my mamy kolejne, nowe rodzaje do wyboru. Poznajcie nowe szkło satynowe, grafitowe, brązowe, Mirror oraz Master Soft. Przedstawiamy także nowe okucia i profile do kabin i drzwi prysznicowych, dostępne w różnych kolekcjach produktów. Jesteśmy pewni, że nowe oferty się Wam spodobają i wykorzystacie je do urządzenia swoich wymarzonych i pięknych łazienek.

szkla_radaway

Szkło satynowe i lustrzane

Wśród nowych rodzajów szkła znajduje się między innymi szkło Frame/Satynowe oraz Factory/Satynowe, a także Frame i Factory Mirror. Szkło satynowe jest jednym z najpopularniejszych rodzajów wybieranych przez klientów, z racji tego, że z zewnątrz nie widać osadów wapiennych. Szkło satynowe posiada jedną stronę gładką, a drugą matową. Szkło takie zapewnia też bardzo wysoki poziom intymności podczas kąpieli. Ma też jednak swoją wadę – nie nadaje się do niewielkich łazienek, gdyż powoduje efekt odcięcia przestrzeni przez co optycznie zmniejsza pomieszczenie. Szkło Mirror to absolutna nowość. Jest to szkło pokryte powłoką lustrzaną odporne na korozję, działanie pary wodnej, a także silnych środków czyszczących. Jest także łatwe do utrzymania w czystości.


Szkło barwione

Do naszej oferty dołączyliśmy także nowe warianty szkieł barwionych, a mianowicie:

 • Frame/grafitowe;

  Radaway Szklo Grafitowe Frame

 • Factory/Grafitowe;

  Radaway Szklo Grafitowe Factory

 • Frame/Brązowe;

  Radaway Szklo Brazowe Frame

 • Factory/Brązowe;

  Radaway Szklo Brazowe Factory

Kabiny z takim szkłem to rozwiązanie kompromisowe pomiędzy szkłem przejrzystym a satynowym. Posiadają akceptowalny poziom przejrzystości oraz ograniczają nieco widoczność osadów wapiennych z powodu intensywnego zabarwienia. Jednak osad wapienny wygląda tutaj o wiele mniej korzystnie niż na szkle przejrzystym, więc szkło barwione wymaga regularnego czyszczenia. Kolor osadu kontrastuje bowiem z kolorem szkła. Szkło barwione nie zapewnia też takiego stopnia intymności, jak satynowe, jednak dzięki zabarwieniu jest ciekawym urozmaiceniem wnętrza łazienki. Polecamy je wszystkim, dla których łazienka nie musi być cała w bieli i zalecamy do stosowania w większych pomieszczeniach.

Szkło ornamentowe Master Soft

W naszej ofercie pojawiło się również szkło Master Soft. Jest to szkło ornamentowe, ze wzorem wytłoczonym na powierzchni. Jest to szkło przezierne. Zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią połączenie dyskretnej prywatności i delikatnego efektu rozproszenia światła. Szkło ornamentowe jest też bardzo eleganckie i pasuje do wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się również w niewielkich łazienkach. Warto wybrać je, chcąc urozmaicić aranżację swojej łazienki. Idealny wybór dla osób ceniących luksus i nowoczesność i lubiących wyjść poza klasykę.

Nowe okucia i profile kabin i drzwi

Do naszej oferty dołożyliśmy także nowe okucia oraz profile drzwi i kabin prysznicowych. Znajdziecie u nas nowe produkty w kolorach: złotym, czarnym oraz białym. Oferujemy piękne okucia złote z kolekcji Furo i Essenza Pro. Czarne okucia dostępne są w wielu kolekcjach, od Modo X i Modo New, przez Furo, Essenza Pro, Essenza New, po Idea i Nes 8 oraz Nes. Białe okucia natomiast dostępne są w kolekcjach Essenza Pro, a także Classic. Złote okucia będą ciekawym dopełnieniem aranżacji łazienki, dodającym jej elegancji, luksusu i nowoczesności. Pasują zarówno do jasnych, jak i ciemnych pomieszczeń. Czarne okucia będą pasowały nie tylko do pomieszczeń ciemnych, ale będą także idealnie kontrastowały z bielą w jasnych. Białe zaś można wykorzystać zarówno w jasnych pomieszczeniach, jak i dla kontrastu w ciemnych. Wszystko zależy zarówno od samych pomieszczeń, ich wielkości, jak i od upodobań oraz potrzeb właścicieli. Mamy nadzieję, że dzięki nowym produktom ułatwimy wam aranżację waszych łazienek.

zlota_kabina_radaway

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA