Topowe aranżacje łazienek 2022
Wczytuję dane...

Topowe aranżacje łazienek 2022

Topowe aranżacje łazienek 2022

Przemyślana aranżacja łazienki bardzo często okazuje się projektem, który powinien spełniać wszystkie wymagania domowników przez wiele długich lat. Z tego też powodu podczas remontu wiele osób zastanawia się, jakie trendy aranżacyjne będą najlepszym rozwiązaniem, które pozytywnie wpłynie na funkcjonalność całego pomieszczenia, ale jednocześnie wyróżni się ciekawym wyglądem. Warto przy tym wspomnieć, że aranżacje łazienek nie są kwestią jedynie wizualną – w dużej mierze od tego, czy czujemy się dobrze w danym miejscu, zależy jakość naszego odpoczynku oraz relaksu. Dlatego dobrym pomysłem stają się projekty łazienek, które cechują się nowoczesnością i świetnym dopasowaniem do gustu domowników.


Nowoczesne łazienki – aranżacje, obok których trudno przejść obojętnie

W 2022 roku, w przypadku takich pomieszczeń jak łazienki, aranżacje skupiają się przede wszystkim na niepowtarzalności i funkcjonalności. Z tego też powodu często można spotkać się z łazienkami, w których pojawiają się nieco większe, wytrzymałe płytki imitujące naturalne materiały, na przykład takie jak drewno czy kamień. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że odpowiednio dobrane płytki okazują się również świetnym rozwiązaniem w przypadku zastosowania ogrzewania podłogowego, ponieważ dobrze rozprowadzają ciepło i zapewniają tym samym domownikom duży komfort. Niesłabnącym uznaniem cieszą się również takie płytki jak terrazzo, czyli modele wyróżniające się oryginalnymi wzorami i łączeniami różnych materiałów. 

Ze względu na funkcjonalność łazienek coraz więcej osób decyduje się również na prysznice typu walk-in. Tego typu rozwiązania pozwalają zrezygnować z wysokich brodzików na rzecz zastosowania samych płytek lub brodzików pozwalających na montaż na równi z podłogą. Dzięki temu łazienka nie tylko sprawia wrażenie optycznie większej, ale staje się również lepiej przystosowana do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi lub do wymagań dzieci. Dlatego też taka aranżacja łazienki to godna uwagi inwestycja na wiele długich lat.


Małe łazienki – aranżacje, które świetnie sprawdzają się na niewielkiej powierzchni

Przemyślany remont małej łazienki często okazuje się większym wyzwaniem dla inwestorów oraz projektanta ze względu na konieczność mądrego wykorzystania każdej wolnej przestrzeni. Z tego powodu w przypadku takich projektów jak małe łazienki aranżacje świetnie sprawdzają się w połączeniu ze wspomnianymi wcześniej prysznicami walk-in, które nie zajmują zbyt wiele cennego miejsca i nie zamykają dostępnej przestrzeni. Ponadto warto zwrócić szczególną uwagę na zastosowane kolory oraz lustra. Odcienie bieli lub jasnych pasteli w połączeniu z większymi lustrami bardzo dobrze odbijają światło, co sprawia, że łazienka wydaje się jaśniejsza i optycznie większa.


ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA