Nowości Radaway Fuenta New, Essenza New, Euphoria Walk-In i Panel
Wczytuję dane...

Nowości w ofercie sklepu plytki-lazienki.pl

Nowości w ofercie sklepu plytki-lazienki.pl

Przedstawiamy Państwu nowości w naszym sklepie mianowicie panele prysznicowe producenta Corsan i kabiny marki Radaway Fuenta New i Essenza New.
 

Na wstępie pragniemy przedstawić panele prysznicowe producenta Corsan, cechujące się nienaganną pracą i niezawodnością.


Kto z nas nie lubi masażu relaksującego? który można sobie zafundować w domu, w kabinie podczas codziennej funkcji mycia:)
 

Funkcję taką zapewniają panele prysznicowe, w których na jednej płycie zastosowane są różne dysze masażowe, głowice natryskowe i natryski ręczne czyli słuchawki prysznicowe. Oraz elementy do regulacji temperatury, natężenia i kierunku wody wypływającej z dysz hydro masażowych.


Bardzo pomocną funkcją są panele prysznicowe z termostatem w tym przypadku można ustawić zadaną temperaturę.


W przypadku gdy nie wymagana jest bateria termostatyczna w panelu można zakupić tańszą wersję panela z baterią mechaniczną.

Większość Paneli zastosowane ma systemy anticalc co pozwala na szybkie wyczyszczenie dysz z kamienia.

Jest to część widoczna panela, ale wszystko odbywa się za płytą panela gdzie zastosowane są węże podłączeniowe i mieszacz termostatyczny lub mechaniczny.

Najbardziej popularne rozwiązanie czyli bateria mechaniczna w panelu to sterowanie ręczne temperaturą wody co może wpływać na zmianę temperatury podczas kąpieli.

Baterie termostatyczne w panelach są bardziej skomplikowanym urządzeniem umożliwiającym komfortową kąpiel bez niespodzianek w stylu zmiany temperatury podczas kąpania.

Panele marki Corsan spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy.

Możliwość montażu na ścianie lub w narożniku.

Zawory w panelach Corsan są ceramiczne czyli wytrzymałe i bezawaryjne.

Wybrane panele posiadają kaskadę,(poniżej deszczownicy kaskadowy wypływ wody).Dużą innowacją są panele z diodami Led: Panele Corsan Led Kaskada wyróżniają światła LED, reagujące na temperaturę wody. Po włączeniu wody od razu widać jaką ma temperaturę: kolor niebieski - woda zimna, kolor zielony - woda idealna do kąpieli, kolor czerwony - woda gorąca, kolor czerwony migający - uwaga, można się poparzyć!

Producent Corsan daję nam możliwość wyboru kolorów paneli np czerwony, czarny, perłowy, biały, Stal szczotkowana, Karminowy.

 

Polecamy Panele Corsan Akoja, Samsara, Led Kaskada, Snake, Royal, Araga.


Kolejną nowością są Kabiny Marki Radaway z serii Fuenta New I Essenza New.
 

Wyżej wymienione kabiny cechują się wysokością 200cm i szkłem z powłoką Easy Clean w standardzie.


Nowością jest zastosowanie zlicowanych zawiasów z taflą szkła co w połączeniu z Powłoką ułatwiającą utrzymanie czystości ułatwia użytkowanie i czyszczenie kabiny prysznicowej co pozwala zaoszczędzić czas bo kąpiel ma sprawiać przyjemność:) Zlicowane zawiasy z taflą szkła to jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenie kabiny i brak zakamarków w których potencjalnie gnieżdżą się zarazki i bród tak ciężki do wyczyszczenia.


Atutem jest również mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 15 mm w przypadku krzywych ścian i eleganckie chromowane uchwyty.


Innowacją na Polskim rynku jest szkło UltraClear – szkło wyraźnie inne:) Szkło UltraClear to niską zawartością tlenków żelaza, czyli produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. zwiększona zdolność przepuszczania światła, redukcja zielonkawego odcienia - właściwego dla szkła konwencjonalnego. Zamiast zielonego odcienia uzyskają Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór dla klientów którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów w łazience, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystość.


Kabiny Radaway Essenza New i Fuenta New można montować bezpośrednio na posadzce z listwą progową lub bez.


Kolejną nowością w danych seriach jest możliwość zastosowania profili Chrome+ Pionowe profile oraz profil wspornika wykonane są w technologii Chrome+ zapewniającej większy połysk.


Kabiny w seriach Radaway Essenza New występują w kształtach kwadratowych i prostokątnych dwuskrzydłowa Radaway Essenza New KDD, Essenza New KDD-B - drzwi typu Bifold składane i jednoskrzydłowe Radaway Essenza New KDJ. Przyścienne to seria Essenza New KDJ+S - w przypadku braku możliwości montażu kabiny w narożniku i półokrągłe symetryczne lub asymetryczne półokrągła kabina Radaway Essenza New PDD.

Kabina składana typu Bifold Radaway Essenza New KDD-B:Kabiny w seriach Radaway Fuenta New występują w kształtach kwadratowych i prostokątnych Radaway Fuenta New KDD, Fuenta New KDD-B - drzwi typu Bifold składane i jednoskrzydłowe Fuenta New KDJ. Przyścienne to seria Fuenta New KDJ+S czyli kabina czterościenna.


Pamiętać należy również o drzwiach Radaway Fuenta New i Essenza New Dwj - z jedną ścianką boczną w linii z drzwiami i DwjS z dwoma ściankami bocznymi w linii z drzwiami.


Nie można zapomnieć również o parawanach, parawan Radaway Fuenta New Pnd i Essenza New Pnd.


Do nowości należą również kabiny / ścianki typu walk-in Radaway Euphoria Walk-In które cechuję 8mm grubość szkła z powłoką Easy Clean, możliwość montażu na posadzce lub brodziku i okucia zlicowane z taflą szkła co ułatwia utrzymanie czystości, w komplecie sprzedawany jest wspornik teleskopowy.


Każde kabiny i drzwi z serii Radaway Fuenta New, Essenza New i Euphoria Walk-In występują w usłudze na miarę czyli wymiary niestandardowe dopasowane do potrzeb łazienki. Zapraszamy do zakupów i promocji!

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA