Aranżacja łazienki w mieszkaniu na wynajem
Wczytuję dane...

Aranżacja łazienki w mieszkaniu na wynajem

Wiele osób dysponujących odpowiednimi środkami decyduje się na kupno małego mieszkania w bloku, które będzie przeznaczone na wynajem. To dobry pomysł na przynoszącą comiesięczny dochód inwestycję. Żeby jednak znaleźli się chętni na lokal, trzeba poświęcić trochę czasu na jego aranżację, a jednym z najważniejszych pomieszczeń, które wymaga uwagi, jest łazienka.

Uniwersalna łazienka w bloku

Mieszkania na wynajem najczęściej znajdują się w blokach, a w tego typu budownictwie łazienka to zazwyczaj małe pomieszczenie, w którym czasem ledwo mieści się niewielki prysznic. Mimo to musi ono być wyposażone we wszystkie podstawowe urządzenia sanitarne oraz dodatkowe sprzęty jak np. pralka. Zastanawiając się jak zaprojektować taką łazienkę, zawsze należy pamiętać o tym, że ma ona być nie tylko funkcjonalna, ale też uniwersalna, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo, kto będzie z niej korzystał. Dlatego w trakcie aranżacji tego wnętrza lepiej zrezygnować z mocnych kolorystycznych akcentów oraz nietypowych rozwiązań i postawić na sprawdzoną klasykę, czyli stonowane kolory i proste dodatki.

Prysznic zamiast wanny

Ponieważ z mieszkania na wynajem będą korzystać różne osoby, w łazience najlepiej zainstalować wygodną i estetyczną kabinę z prysznicem, który jest częściej preferowany niż wanna. Poza tym zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, dlatego łatwiej będzie wstawić do pomieszczenia pralkę czy pojemną szafkę.  Aranżacja małej znajdującej się w bloku łazienki z prysznicem i pralką to spore wyzwanie, jednak bogata oferta sklepów z wyposażeniem do takich wnętrz pozwala na stworzenie bardzo ciekawej i funkcjonalnej przestrzeni nawet na ograniczonym metrażu.


Prosto i praktycznie

Każdy wynajmujący nawet niewielki lokal w bloku, zazwyczaj chce wprowadzić do niego jakieś własne elementy wystroju. Dlatego podobnie jak inne pomieszczenia również mała łazienka w mieszkaniu na wynajem powinna umożliwiać drobne modyfikacje w zakresie aranżacji. Chodzi tu oczywiście o dodatki, które łatwiej dobrać, jeśli wnętrze urządzono prosto i bez zbędnych ozdób.

Miejsce na przechowywanie

Urządzenia sanitarne i pralka to nie wszystko, co powinno się znaleźć w łazience. Nawet ta znajdująca się w mieszkaniu na wynajem musi być zaopatrzona w praktyczne szafki, które pomieszczą kosmetyki i pomogą w utrzymaniu porządku. Aranżacja funkcjonalnej łazienki w bloku polega więc nie tylko na zakupie oraz instalacji prysznica czy umywalki, ale również na wyborze odpowiednich przeznaczonych do tego pomieszczenia mebli.


Jakość ma znaczenie

Myśląc nad projektem i aranżacją, warto postawić na dobrej jakości materiały i elementy wyposażenia. Łazienka w mieszkaniu przeznaczonym do wynajmu będzie prawdopodobnie użytkowana przez wiele osób i powinna być odporna na ewentualne zniszczenia. Solidnie wykonany prysznic, dobra pralka i armatura sprawią, że to małe pomieszczenie w zwyczajnym lokalu w bloku, przez wiele lat będzie zachwycać eleganckim wyglądem i funkcjonalnością.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA