Zlewozmywaki Blanco z wieczystą gwarancją. Lantos 45 S, Livit, Su
Wczytuję dane...

Zlewozmywaki Blanco z wieczystą gwarancją

Czego potrzebujesz w kuchni, aby dobrze się w niej czuć?

Biorąc pod uwagę takie prace kuchenne jak zmywanie, mycie i obieranie warzyw i owoców czy inne czynności związane z przygotowaniem posiłków, przy zlewozmywaku spędzamy około 60% (czyli większość) „kuchennego” czasu. To całkiem sporo na tle całej naszej domowej aktywności. 

Wobec kuchni – tak jak wobec każdego innego pomieszczenia naszej prywatnej przestrzeni – mamy określone oczekiwania, dzięki którym czujemy się tam dobrze i które sprawiają, że lubimy tam spędzać czas. Jakie elementy kuchennej przestrzeni mogą wpływać na Twoje dobre samopoczucie i chęć przebywania w niej nie tylko dlatego, że musisz?

Wygoda i swoboda w kuchni

Umocowanie blatu na odpowiedniej wysokości, dzięki której nie musisz się zbytnio pochylać ani trzymać rąk nienaturalnie uniesionych, możliwość swobodnej pracy (krojenia, stawiania gorących naczyń, spokoju nawet gdy coś ciężkiego niechcący upadnie Ci tuż przy krawędzi zlewu) czy brak konieczności przejmowania się rozlanym sokiem z owoców znacznie ułatwiają codzienność, prawda? Wybór granitowego zlewozmywaka z kompozytu SILGRANIT® PuraDur® firmy Blanco zapewnia taką swobodę i wygodę – na jego powierzchni możesz bez obaw posługiwać się nożem, stawiać naczynia z wrzątkiem czy nie denerwować się na dzieci, którym tak bardzo smakowały świeże owoce, że nie zauważyły, jakie ślady zostawiają...

Przestrzeń i łatwy dostęp do potrzebnych akcesoriów

Duża kuchnia to marzenie, ale oprócz wielkości liczy się także jej funkcjonalność i umieszczenie najczęściej używanych narzędzi kuchennych, naczyń czy sztućców w takiej odległości od stanowiska pracy, aby zawsze wystarczał dosłownie jeden ruch. Wśród zlewozmywaków uznanej firmy Blanco znajdziesz zarówno jednokomorowe bez ociekaczy, do których bez trudu dobierzesz dodatkowe akcesoria, jak i duże, dwukomorowe, pięknie komponujące się z przestrzenią dużej kuchni. Optymalne wykorzystanie przestrzeni to zresztą cecha charakterystyczna niemieckiej firmy – zobacz, jak pomysłowo możesz wykorzystać wnętrze jednokomorowego, okrągłego zlewozmywaka dzięki umieszczeniu tam kosza na naczynia.

Blanco Rondo Zlewozmywak granitowy antracyt 511629

Estetyka kuchni – jak tu ładnie!

Lubisz dobrane kolory, niebanalne kształty, ponadczasowy wygląd kuchennych elementów albo stylizację w stylu retro? Zobacz, ile możliwości daje Ci asystent kolorów, pozwalający na dobranie połączenia blatu i koloru zlewozmywaka, a następnie porównanie własnych połączeń kolorystycznych. A jak Ci się podoba zlewozmywak Blanco nawiązujący wyglądem do czasów, gdy... żyło się wolniej?

Wygodna, funkcjonalna i po prostu ładna kuchnia sprawiają, że przyjemnie jest w niej przebywać – kto nie wspomina niekończących się rozmów przy kuchennym stole w rodzinnym domu? Dzięki niezbędnemu, a przy tym eleganckiemu elementowi, jakim może być stalowy, granitowy albo ceramiczny zlewozmywak Blanco wraz z dobranym do niego blatem zmieniasz wygląd, a co za tym idzie – także atmosferę kuchni. Chcesz spróbować?

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA