Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar od sklepu plytki-l
Wczytuję dane...

Łazienka marzeń – kabina prysznicowa na wymiar

Posiadasz łazienkę niewielkich rozmiarów, w której każdy mądrze zagospodarowany centymetr powierzchni jest na wagę złota? Twoja łazienka jest spora i marzysz o ogromnym prysznicu? Nie znalazłeś standardowych rozwiązań, które spełniłyby Twoje oczekiwania? Producenci kabin prysznicowych i drzwi wnękowych na wymiar przygotowali specjalną ofertę dla klientów, którzy oczekują indywidualnych rozwiązań. Prezentujemy ofertę firmy Radaway oraz Sanswiss. Łazienka marzeń, jest w zasięgu ręki.

Radaway – kabiny prysznicowe na wymiar

Firma Radway oferuje szeroki wybór kabin prysznicowych na wymiar. Klienci mogą wybierać spośród rozmaitych rozwiązań i modeli. Producent oferuje następujące rodzaje kabin prysznicowych:

-półokrągłe,
-asymetryczne;
-kwadratowe;
-prostokątne;
-przyścienne,
-pięciokątne;
-typu Walk-In.

Kabiny narożne doskonale sprawdzają się w niewielkich łazienkach. To praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Radaway oferuje również kabiny wolnostojące, doskonale wpisujące się w nowoczesną stylistykę dużych łazienek – salonów kąpielowych. Kabina prysznicowa może stanowić ciekawą alternatywę dla wanny.

Pełen asortyment rozwiązań proponowanych przez Radaway dostępny jest na stronie: kabiny prysznicowe. Wybierając konkretne rozwiązanie (wystarczy kliknąć w obrazek), masz możliwość zapoznania się ze szczegółowym asortymentem.

Na szczególną uwagę zasługują kabiny prysznicowe Radaway montowane bezpośrednio na posadzce, bez konieczności stosowania progów - Radaway Euphoria i Eos.

W wyborze odpowiedniego modelu pomocne może okazać się narzędzie przygotowane przez producenta: http://konfigurator.radaway.pl/

na wymiar radaway


SanSwiss – drzwi wnękowe na wymiar

SanSwiss to uznany producent kabin prysznicowych oraz drzwi wnękowych na wymiar. SanSwiss oferuje nowoczesne rozwiązania – estetyczne, wysokiej jakości, w konkurencyjnej cenie. W katalogu producenta dostępne są następujące rozwiązania:

-drzwi wnękowe;
-drzwi wnękowe ze ścianka boczną 90 stopni;
-kabina pięciokątna narożna;
-kabina kwadratowa narożna;
-kabina półokrągła narożna;
-parawan nawannowy;
-samodzielna ścianka.

Sprawdź i porównaj ofertę, skonfiguruj swoją kabinę: http://www.sanswiss.pl/#konfigurator/kabiny-prysznicowe

Jak zamówić kabinę na wymiar?

Zainteresował Cię konkretny model? Wystarczy, że dokładnie wymierzysz miejsce przeznaczone na kabinę. Wybierzesz interesującą Cię serię i model kabiny. Skorzystasz z konfiguratora udostępnionego przez producenta. Zapiszesz na komputerze wygenerowany przez narzędzie projekt kabiny, a następnie wyślesz maila ze specyfikacją na adres: sklep@plytki-lazienki.pl. W przeciągu 30 minut otrzymasz informację z wyceną projektu.

Szczegółowa instrukcja dostępna jest na stronie: http://plytki-lazienki.pl/_cms/view/31/kabina-na-wymiar.html

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA