Zasłonki zamiast kabiny
Wczytuję dane...

Zasłonki zamiast kabiny

Wanna czy kabina prysznicowa? Teraz nie musisz już wybierać. Rozwiązaniem, łączącym w sobie zalety obu sprzętów, jest zasłona łazienkowa.

Osoby planujące remont łazienki, nierzadko zmagają się z dylematem, dotyczącym wyboru wyposażenia. Jednak o ile dobór koloru płytek czy też fug jest kwestią gustu, o tyle decyzja odnosząca się do wyboru wyposażenia ma bezpośrednie znaczenie użytkowe. Jednym z najczęstszych dylematów, z jakim zmaga się zdecydowana większość osób, jest wybór pomiędzy kabiną natryskową, a wanną. Co zrobić w przypadku, gdy posiadany metraż czy też budżet, nie pozwalają na wyposażenie mieszkania w obie, wspomniane opcje? W takiej sytuacji warto zdecydować się na rozwiązanie łączące w sobie cechy obu sprzętów, czyli zasłony prysznicowe.

Zasłonki prysznicowe to rozwiązanie, które pozwala na bezproblemowe i szybkie przekształcenie wanny w kabinę prysznicową. Do produkcji tego rodzaju akcesoriów używane są materiały w 100% wodoodporne, takie jak tworzywa sztuczne PCV lub Peva. Dzięki temu mamy pewność, że zasłona skutecznie zabezpieczy pozostałą część łazienki przed niepożądanym rozchlapaniem wody.

Dlaczego warto zdecydować się na wybór zasłony łazienkowej, zamiast – przykładowo - szklanej zabudowy? Przede wszystkim zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie doskonale spełnia powierzoną mu funkcję, którą jest oczywiście ochrona łazienki przez rozpryskującą wodą. Niemniej jednak wybór zasłonki jest opcją nieporównywalnie tańszą. Warto dodać, że zasłonę łazienkową możesz z powodzeniem zainstalować samodzielnie, co z kolei jest niemożliwe w przypadku wspomnianej już zabudowy. Oszczędzasz więc zarówno na samym produkcie, jak i kosztach montażu.

Przeciwnicy zasłon łazienkowych często podnoszą argument, jakby rozwiązanie to było po prostu mniej estetyczne, niż szklana zabudowa. Osoby te z reguły kojarzą zasłony prysznicowe z produktami, które zyskały swoją popularność w latach 90. W istocie, ówczesne zasłonki łazienkowe nie odznaczały się wysokimi walorami estetycznymi. Obecnie jednak są to produkty, które z powodzeniem można określić mianem prawdziwej ozdoby każdej łazienki. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z ogromną ilością dostępnych wzorów sprawia, że dziś zasłonka prysznicowa może tworzyć idealną kompozycję z całą resztą wyposażenia bądź też – w zależności od indywidualnych preferencji – stanowić swego rodzaju wisienkę na torcie, czyli oryginalny dodatek wyróżniający się niebanalnym wzorem czy grafiką.

 

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA