Wanny z hydromasażem Riho - dbałość o najmniejszy szczegół.
Wczytuję dane...

Wanny z hydromasażem Riho - dbałość o najmniejszy szczegół.

Wanny z hydromasażem Riho

to dbałość o najmniejszy szczegół, nowatorski design, a szczególnie bezpieczeństwo użytkowania. Firma już od ponad 35 lat jest czołowym producentem luksusowego wyposażenia łazienek. Posiada szereg oddziałów w Belgii, Niemczech, Czechach, a od ponad 10 lat również w naszym kraju. 
Wysokiej jakości wanny z hydromasażem wykonane z akrylu – materiału o wyjątkowych właściwościach zarówno w temacie bezpieczeństwa jak i wygody eksploatowania. Akryl jest antypoślizgowy, ciepły w dotyku oraz długo utrzymujący optymalną temperaturę wody. W razie zarysowania jego powierzchni za pomocą prostego zestawu naprawczego można swobodnie samemu zniwelować uszkodzenia.
Oryginalny zarys i pomysłowa konstrukcja sprawiają, że wanny Riho dobrze wkomponują się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną łazienkę.

Riho oferuje dwa odmienne systemy masażu, zgodne z europejskim standardem CE. i są to:

System HYDRO zapewnia energiczny masaż ciała, który może znacząco wspomóc proces przemiany materii, natomiast masaż stóp poprawia funkcjonowanie ważnych narządów wewnętrznych ciała.

System AERO to rześki masaż całego ciała. Pomaga utrzymać dobrą sprawność fizyczną. Strumień miliona pęcherzyków poprawia natlenienie krwi, a zmęczona skóra odzyskuje witalność.

Systemy HYDRO i AERO dostępne są w różnych konfiguracjach:

Aero HIT/TOP
System Aero zapewnia orzeźwiający masaż całego ciała i pomaga utrzymać dobrą kondycję. W systemie tym poprzez dysze ulokowane w dnie wanny wdmuchiwane jest podgrzewane powietrze. W rezultacie powstaje nieprzerwany strumień ogromnej ilości pęcherzyków, które stymulują układ krwionośny, rozluźniają mięśnie i stawy, a także poprawiają przemianę materii. Dysze i przewody systemu Aero HIT można łatwo osuszyć uruchamiając system na krótką chwilę po wypuszczeniu wody z wanny. W systemie Aero TOP osuszanie następuje automatycznie. Konfiguracja ta wyposażona jest w przyciski mechaniczne.

Hydro HIT/TOP/PRO
System Hydro zapewnia efektywny masaż całego ciała oraz umożliwia masaż miejscowy wybranych partii. W dłuższych ścianach wanny zamontowano 6 dysz hydro, przez które pompowane są woda i powietrze. Dysze te wspomagane są przez zestaw 4 mini-dysz na plecy oraz 2 mini-dysz na stopy, które można skierować w dowolną stronę (dysze typu Eye-ball). Intensywność masażu w systemie Hydro HIT można regulować poprzez zwiększanie lub zmniejszanie ilości doprowadzanego powietrza, natomiast w systemach Hydro TOP/PRO poprzez zwiększanie lub zmniejszanie mocy pomp. Konfiguracja posiada sterownik elektroniczny.

Hydro/Aero HIT/TOP/PRO
System ten jest kombinacją systemów Hydro i Aero. Odświeżające działanie systemu Aero połączone z efektywnym masażem systemu Hydro zapewnia optymalne odprężenie. System Hydro/Aero PRO P8 wyróżnia się największą ilością dysz – wyposażono go w aż 8 dysz hydro, 6 mini-dysz na plecy, 2 mini-dysze na stopy oraz 16 dysz aero. Mini-dysze na plecy i stopy, dzięki punktowemu masażowi głębiej położonych włókien mięśniowych, oddziałują pobudzająco i przeciwbólowo. Dysze i przewody systemu Aero HIT można łatwo osuszyć uruchamiając system na krótką chwilę po wypuszczeniu wody z wanny. W systemach Aero TOP/PRO osuszanie następuje automatycznie. Na wyposażeniu jest sterowonik elektroniczny.

Hydro/Aero LUX
System ten jest kombinacją systemów Hydro i Aero. Odświeżające działanie systemu Aero połączone z efektywnym masażem systemu Hydro zapewnia optymalne odprężenie. System Hydro LUX od pozostałych systemów Hydro odróżniają dysze. W dłuższych ścianach wanny zamontowano 4 mocne maxi-dysze, przez które pompowane są woda i powietrze. Ich przepustowość można regulować w zakresie 20-100%, co ma wpływ na ciśnienie wody w pozostałych nie zamkniętych dyszach. Maxi-dysze wspomagane są przez zestaw 4 mini-dysz na plecy oraz 2 mini-dysz na stopy, które można skierować w dowolną stronę (dysze typu Eye-ball). Intensywność masażu można regulować poprzez zwiększanie lub zmniejszanie mocy pomp. Osuszanie dysz i przewodów systemu Aero LUX następuje automatycznie po wypuszczeniu wody z wanny. Konfiguracja ta posiada sterownik elektroniczny.

Wanny z hydromasażem Riho

Rodzaje sterowników:

Wanny z hydromasażem Riho

Wanny z hydromasażem Riho

Nowe sterowanie sensorowe to alternatywne rozwiązanie do obecnie dostarczanych z systemami PRO i LUX sterowników elektronicznych. Zapewnia idealnie gładką powierzchnię rantu wanny i jest dostępne w tej samej cenie co tradycyjny sterownik elektroniczny.

Wanny z hydromasażem Riho
Nowoczesny sterownik dotykowy TLCD jako opcja dla systemów hydromasażu PRO i LUX. Rozszerzona funkcjonalność, wyrazisty ekran i przyjazne menu jeszcze bardziej ułatwią sterowanie systemami hydromasażu RIHO. Sterownik jest opcją dodatkowo płatną.

Sterownik TLCD z funkcją podgrzewania wody - system wyposażony jest w dodatkową grzałkę, która zapewnia utrzymanie temperatury wody na stałym poziomie. Opcja ta jest dodatkowo płatna.
Uwaga: jeśli wanna jest wyposażona  w podgrzewanie wanny, konieczne jest zastosowanie przewodu zasilającego 5x2,5 mm2. Napięcie zasilania 400V AC!


Opcje:

Oświetlenie
Światło białe ledowe 4W/12V – dostępne w standardzie w systemach PRO i LUX.

Chromoterapia
Terapia kolorami zwiększa działanie odprężające i przyspiesza regenerację sił ciała i umysłu:
- światło niebieskie – zwiększa zdolność koncentracji i twórczego myślenia,
- światło zielone – ma szczególne działanie odprężające,
- światło czerwone – daje efekt pobudzająco-stymulujący i uzupełnia zapasy energii.
Chromoterapia dostępna jest za dopłatą (w miejsce oświetlenia białego) w systemach PRO i LUX.DezynfekcjaWanny z hydromasażem Riho

Dezynfekcja jest dostępna w standardzie w systemach PRO i LUX. Umożliwia bezpieczną, automatyczną dezynfekcję układu węży, rur i dysz. W tym celu należy napełnić zbiornik zamontowany pod krawędzią wanny środkiem RIHO clean-plus w płynie. Jedna butelka RIHO clean-plus jest dostarczana wraz z systemem dezynfekcji. Jej zawartość wystarcza na ok. 10 cykli czyszczenia. Wanny z hydromasażem nie posiadające systemu dezynfekcji można również czyścić płynem RIHO clean-plus.

Opis działania:
Przed rozpoczęciem cyklu dezynfekcji należy napełnić wannę tak, by wszystkie dysze znalazły się pod wodą. Po włączeniu systemu
 dezynfekcji należy odczekać 15 sekund. Po tym czasie uruchamiają się silniki i pompy, a do wody w wannie zostaje dodana niewielka ilość środka RIHO clean-plus. Po 90 sekundach cyrkulacji wody w wannie nastąpi 90 sekund przerwy. Następnie ponownie włącza się cyrkulacja wody na kolejne 90 sekund. Na koniec cyklu czyszczenia należy opróżnić wannę i opłukać ją czystą wodą.


Zagłówek (za dopłatą)
Wanny firmy Riho można wyposażyć w dopasowane zagłówki. Ergonomiczny i przyjemny w dotyku zagłówek podnosi 
komfort kąpieli i zwiększa jej odprężające działanie. Zagłówki dostępne są w kolorze szarym i czarnym. 

Panel kryjący (za dopłatą)
Wanny firmy Riho można zabudować praktycznymi panelami kryjącymi, które tworzą spójną całość z wannami i umożliwiają łatwy dostęp do syfonu lub systemu hydromasażu, gdy zajdzie taka potrzeba. Panele są dostępne w kolorze białym lub okleinie drewnopodobnej (Orme i czarnej).

Uchwyt (za dopłatą)
Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z wanny, firma Riho może również dostarczyć uchwyty dostępne w kolorze szarym, czarnym i chrom. W wannach Daytona, Doppio, Geta i Modena można zamontować uchwyty z funkcją napełniania wanny wodą.

Syfon
Wszystkie systemy hydromasażu firmy RIHO są standardowo wyposażone w automatyczny syfon z przelewem. Za dodatkową opłatą można zamówić syfon z funkcją napełniania wanny wodą.

Napełnianie przez dysze (za dopłatą)Wanny z hydromasażem Riho
W przypadku wanien z hydromasażem istnieje możliwość zamówienia funkcji napełniania wanny wodą przez dysze systemu.
 Wanny z hydromasażem Riho
 

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA