Nowe systemy u producenta Radaway UltraClear + Powłoka ShowerGuar
Wczytuję dane...

Nowe systemy u producenta Radaway UltraClear + Powłoka ShowerGuard

Szkło Radaway UltraClear – prosto i naturalnie

Gdy zamawiasz do swojej łazienki kabinę prysznicową, możesz mieć różne oczekiwania. Możesz myśleć o takiej, której ścianki są matowe, ale może Ci też zależeć na lepszej przejrzystości. W tym ostatnim przypadku proponujemy Ci szkło UltraClear. Czym różni się od swego tradycyjnego odpowiednika? Lepszą przejrzystością, ze znacznie mniejszą ilością zielonkawego odcienia, widocznego w przypadku zwykłego szkła.

By uzyskać lepszą przejrzystość stosowany jest specjalny proces produkcyjny. W jego trakcie produkcji ograniczany jest poziom tlenków żelaza. W efekcie uzyskuje się materiał bardzo przejrzysty, idealnie pasujący do wnętrz utrzymanych w jasnych barwach (choć i w przypadku ciemnych odcieni otoczenia, doskonale się wpasuje w aranżację łazienki). 

Technologia UltraClear Radaway najlepiej sprawdza się w przypadku szkła, którego grubość wynosi pomiędzy 6 a 8 milimetrów. Oczywiście można je stosować nie tylko w przypadku ścian kabiny prysznicowej, lecz również w dowolnych innych zastosowaniach, na przykład w elementach ozdobnych.

Dożywotnia powłoka ShowerGuard® – idealna ochrona przed kamieniem

W przypadku większości kabin prysznicowych sporym problemem jest osadzający się na jej ściankach kamień i różnego typu osady. To nieuniknione w przypadku częstego oddziaływania wody, ciepła, czy szorowania różnego typu środkami czyszczącymi. Nawet jeśli będziemy stosować wodę przepuszczoną przez filtr, z czasem i tak problem się pojawi. Rozwiązaniem jest technologia Radaway ShowerGuard®.

Zazwyczaj kabina prysznicowa posiada ścianki wykonane z tradycyjnego szkła. Czym różni się szkło ShowerGuard®? Głównie faktem, że zawiera w sobie węgiel diamentopodobny. Powłoka wykonana z tego ostatniego tworzy powierzchnię o wysokim stopniu trwałości, długo zachowującą swą gładkość.

Szkło z powłoką ShowerGuard® Radaway nie wymaga tak częstego czyszczenia z kamienia, jak szkło konwencjonalne. W sytuacjach, w których zaistnieje taka konieczność należy unikać materiałów ściernych i ostrych środków chemicznych, które mogłyby ją uszkodzić. Jednocześnie jednak wykazuje niezwykłą odporność na powstawanie kamienia, co w przypadku miejsca tak mocno narażonego na wilgoć, jak kabina prysznicowa, jest nie do przecenienia.

Warto dodać, że Radaway jako jeden z niewielu producentów oferuje na swoich produktach dożywotnią powłokę, której nie trzeba po czasie odświeżać.

Polecić możemy w systemach ShowerGuard® i UltraClear nowości w ofercie Radaway Idea i Radaway Modo New I,II,III

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA