Nowości w wyborze szkła w kabinach i drzwiach marki Radaway
Wczytuję dane...

Nowości w wyborze szkła w kabinach i drzwiach marki Radaway

Nowości w wyborze szkła w kabinach i drzwiach marki Radaway

Szkło w kabinie prysznicowej, czy ściankach prysznicowych to nie tylko osłona chroniąca przed rozpryskaniem wody. Dobre szkło jest wytrzymałe, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. W Radaway wiely o tym doskonale i właśnie dlatego proponujemy nową, znakomitą technologię – szkło Pixarena.


Pixarena – intymność i komfort

Wiele osób decyduje się na zamontowanie w kabinie szkła matowego. Choć zapewnia ono poczucie intymności, ma też i wadę, blokując część światła docierającego do środka kabiny.

Szkło Pixarena rozwiązuje ten problem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym udało się nam stworzyć alternatywę dla tradycyjnych ścian kabiny prysznicowej. Ścianki Pixarena podobnie jak szkło matowe zapewniają prywatność, jednocześnie jednak przepuszczają do wnętrza część światła, dzięki swojej strukturze rozpraszając je w ten sposób, by nie powstawały przy tym cienie.

Pixarena idealnie sprawdza się w sytuacjach, w których zależy Ci na stworzeniu warunków, w których kąpiel będzie się odbywać w nastrojowych warunkach, gdy rozproszone światło wzmacnia poczucie odprężenia.

Co jednak istotne – Pixarena toi nie tylko perfekcyjna alternatywa dla matowego szkła. To również rozwiązanie bardzo łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu porządkowanie łazienki będzie znacznie mniej kłopotliwe.


ShowerGuard – szkło prysznicowe na lata

Wybierając szkło do kabiny prysznicowej warto pomyśleć nie tylko o tym, jak będzie wyglądać teraz, lecz również o tym, jak zaprezentuje się po latach użytkowania. Warto zadać sobie też pytania czy uniknie ono przypadkowych zarysowań i jak zniesie częsty kontakt z twardą wodą.

Doskonałym rozwiązaniem tego typu problemów jest zastosowanie powłoki ShowerGuard. Jest ona integralną częścią szkła, do tego stopnia, że osoby, które się na nią zdecydują otrzymują dożywotnią gwarancję. ShowerGuard ułatwia usuwanie osadzającego się na szkle kamienia, jednocześnie chroniąc samo szkło przed powstawaniem mikrouszkodzeń. Serie kabin, które można zamówić z dożywotnioą powłoką ShowerGuard to m.in. ArtaFuenta New, Idea i wiele innychUltraClear – lepsza przejrzystość

Być może zamiast szkła rozpraszającego światło wolisz, aby ścianki zamontowane w Twojej kabinie prysznicowej były bardziej przejrzyste. Możesz w takim przypadku wybrać zwykłe szkło, ale możesz też zdecydować się na technologię UltraClear.

Szkło UltraClear jest wyjątkowe, ponieważ zapewnia przejrzystość znacznie większą, aniżeli jego standardowy odpowiednik. Ściankom wykonanym ze zwykłego szkła, nawet przy grubości ledwie kilku milimetrów, często towarzyszy efekt delikatnego, zielonkawego odcienia. UltraClear rozwiązuje ten problem, zapewniając lepszą przejrzystość, poprzez zredugowanie zielonkawego odcienia do możliwego minimum.

Rozwiązanie to sprawdza się nie tylko w kabinach prysznicowych, ale i w ściankach przedzielających pomieszczenia użytkowe – chociażby dzięki zachowaniu barw przedmiotów znajdujących się po drugiej stronie szkła.


Satinato – gustowne szkło satynowe

Obok szkła zapewniającego pełną intymność i szyb w pełni przejrzystych, istnieją także warianty pośrednie, takie jak Satinato. Szkło tego typu bardzo przypomina szyby matowe, jest jednak coś, co je od nich różni. Zamiast pełnego przysłonięcia, w szkle satynowym widoczne pozostają ogólne zarysy kształtów znajdujących się po drugiej stronie. Kliknij, aby zobaczyć kabiny ze szkłem Satinato.


Szkło grafitowe i brązowe

Ciekawym pomysłem może być wyposażenie kabiny prysznicowej w szkło grafitowe lub brązowe. Przypomina ono materiał użyty w przypadku przejrzystych ścianek, jednak to, co po drugiej stronie, widoczne jest jakby poprzez „filtr” kolorystyczny – w zależności od wybranego wariantu grafitowy, bądź przypominający efekt sepii.


Wzory poprawiające design

Sam wybór szkła to nie wszystko. Kabinie prysznicowej można nadać piękny styl dzięki laserowemu grawerowaniu. Dlaczego akurat laserowemu? Ponieważ ta metoda okazuje się najbardziej trwała, a jednocześnie zapewnia dużą precyzję.

Grawer laserowy można nakładać na szkło UltraClear, przejrzyste, grafitowe oraz brązowe, za każdym razem uzyskując mnogość możliwości. Możliwe jest uzyskanie wzorów zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych, włącznie z napisami lub ornamentami. Więcej o tej opcji pisaliśmy w tym artykule: LINK

 

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA