Styl i jakość. Seria Citizen od VAYER
Wczytuję dane...

Styl i jakość. Seria Citizen od VAYER

Seria Citizen marki VAYER to propozycja dla tych klientów, którzy cenią dobry design oraz wysoką jakość. O jej wyjątkowości świadczą minimalistyczne, eleganckie projekty i zastosowanie materiałów najwyższej jakości.

Konglomerat marmurowy to materiał, który łączy w sobie cechy pozornie nie do połączenia. Jest ekskluzywny, a jednocześnie nie dryluje portfela tak, jak zwykły marmur. Świetnie się prezentuje, a przy tym jest bardzo przyjazny dla środowiska, bo powstaje w części z tworzywa odzyskanego w wyniku recyklingu. To z kolei sprawia, że świetnie radzi sobie w kontakcie z wilgocią – na przykład jako materiał do produkcji wyposażenia łazienek. 

Dobrze wiedzą o tym projektanci firmy VAYER, którzy właśnie na nim oparli swoją najnowszą kolekcję – Citizen. Umywalki, wanny i brodziki, które w niej znajdziesz to jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. To wyszukany design, wytrzymałość i pełen komfort użytkowania. To produkty, które świetnie dopasują się dosłownie do każdej łazienki i, co najważniejsze, zapewnią długą oraz wygodną eksploatację.
Na szczególna uwagę zasługują wanny wolnostojące Cetus i Carina oraz brodziki Virgo dostępne w kilku rozmiarach i wersjach. 

wanna vayer citizen

Dla ceniących jakość

Komfort korzystania z brodzików, wanien i umywalek z serii Citizen będzie jeszcze większy dzięki zastosowaniu autorskiej technologii GELSHIELDTMGLOSS. To opracowana przez firmę VAYER powłoka, dzięki której produkty wykonane z konglomeratu marmurowego są bardziej wytrzymałe. GELSHIELDTMGLOSS sprawia bowiem, że materiał ten doskonale radzi sobie w kontakcie z aktywnymi substancjami oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego najważniejszą zaletą jest jednak fakt, że zapobiega on rozwojowi bakterii, czyniąc korzystanie z łazienki bezpieczniejszym i przyjemniejszym.

Przez to producent jest pewien, że wyposażenie z linii Citizen posłuży wiele lat. Dlatego każdy produkt objęty jest piętnastoletnią gwarancją obejmującą wszystkie rodzaje uszkodzeń z wyjątkiem tych powstałych wskutek nieprawidłowego montażu. A to na pewno najlepszy powód, by sięgnęli po nie klienci, dla których bezkompromisowa, wysoka jakość jest przy wyborze sprzętów do domu najważniejsza – tak jak bezpieczeństwo i wygoda własna oraz bliskich.

Takie jak potrzebujesz

Wytrzymałość i komfort użytkowania to oczywiście nie jedyne zalety produktów z serii Citizen. Jej twórcy dużą wagę przyłożyli do wyglądu wchodzących w jej skład wanien, umywalek i brodzików prysznicowych. Efektem jest nowoczesny design charakteryzujący całą kolekcję. Styl tych produktów szczególnie dobrze dopasuje się do eleganckich i minimalistycznych łazienek, których właściciele postawili na prostotę geometrycznych form oraz oszczędność w doborze akcesoriów. Dopasowanie ich do wystroju łazienki ułatwi różnorodność projektów dostępnych w serii Citizen. W katalogu znajdziesz bowiem zarówno umywalki blatowe, jak i nablatowe, wanny o różnych pojemnościach i kilka modeli brodzików.

Najnowsza kolekcja VAYER oparta jest na dwóch ponadczasowych i uniwersalnych barwach: głębokiej czerni oraz czystej, optycznie powiększającej łazienkę bieli. Dzięki temu dopasujesz je do każdego pomieszczenia, bez względu na to, jak konkretnie chcesz je urządzić. To zadanie jeszcze bardziej ułatwi to, ze umywalki i wanny z kolekcji możesz kupić w różnych wersjach – z opcją montażu baterii lub bez niej oraz modele z odpływem bądź jego pozbawione.

O pozostałych seriach producenta Vayer wspominaliśmy w tym artykule: LINK

umywalka vayer citizen

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA