Szybki prysznic, długa przyjemność z armaturą Hansgrohe
Wczytuję dane...

Szybki prysznic, długa przyjemność z armaturą Hansgrohe

   W branży sanitarnej Hansgrohe nie ma sobie równych, temu zaprzeczyć się nie da. Firma od lat jest renomowaną grupą dostarczającą największą ilość wysokiej jakości produktów zapewniających przyjemność w podstawowej czynności, w której bierzemy udział na co dzień wiele razy – kąpiel i zachowywanie higieny.


   Marka niezmiennie od czasu założenia, a więc 1901 roku oddaje w ręce użytkowników dopracowane do perfekcji części armatury oraz pryszniców. Zdecydowanie podkreślają, że ich filozofią jest jakość, o czym mógł przekonać się każdy, kto choć raz miał przyjemność korzystać z produktów Hansgrohe. Absolutny prymus w tej branży ma nawet własną definicję słowa „jakość”, która składa się na takie elementy jak jakość produktów, jakość wzornictwa, jakość produkcji oraz jakość serwisu. Znaczenie wszystkich tych kategorii opiera się na założeniu, że Hansgrohe udostępnia tylko bezpieczne produkty, gotowe do funkcjonowania przez długie lata; ich wygląd będzie cieszyć wzrok, dzięki ponadczasowemu wzornictwu; w produkcji wykorzystywane są najlepszej próby materiały, selekcjonowane z troską o środowisko naturalne; wykwalifikowany serwis zawsze jest gotów do niesienia wsparcia przy wyborze odpowiedniej armatury i pryszniców do mieszkania. Wartości te czynią firmę godną zaufania, na którą warto postawić, dokonując decyzji o przyszłym wyglądzie kuchni czy łazienki.

   
   Nowoczesne metody zastosowane w produktach Hansgrohe sprawiają, że codzienny prysznic przestaje być już tylko rutyną. Pod natryskiem takim jak Crometta 160 podstawowa czynność staje się niezrównaną przyjemnością, której dotychczas nie można było sobie nawet wyobrazić. Te słowa brzmią jak egzagerowany pean na cześć przodowników branży sanitarnej, jednak w rzeczywistości nawet szybkie opłukanie się niesie ze sobą miłe doznania, których nie sposób negatywnie skrytykować. Strumień Rain w wielkim formacie całkowicie pokrywa wodą, niosąc ze sobą przyjemną deszczową mgiełkę, idealnie nadającą się do delikatnego wypłukiwania szamponu z włosów. Wydajny przepływ wody, ok. 17 l/min przy 3 bar wspomaga efektywną kąpiel. Wszystko to za sprawą kilku technologii połączonych w prysznicu Hansgrohe. XXL Performance to szeroka głowica prysznicowa, w niektórych modelach sięgająca nawet 600 mm
, dająca komfort podczas kąpieli, otulając wodną mgiełką. Wraz w tym rozwiązaniem połączony jest wydajny AirPower, zapewniający jednocześnie przyjemność jak również oszczędność zasobów wodnych. Przełomowa technika polega na mieszaniu powietrza z napływającą wodą, wskutek czego krople wody stają się pełniejsze, lżejsze i bardziej miękki. Efekt odczuwalny jest na skórze, szczególnie gdy mamy ochotę na masaż silniejszym strumieniem. Dodatkowo, gdy na jeden litr wody przypadają trzy litry powietrza, otrzymujemy znaczący spadek zużycia wody, na co bardzo zwracają uwagę projektanci produktów sanitarnych, starając się w każdym swoim prysznicu i armaturze stosować najwydajniejsze technologie, mające zapewnić bezpieczeństwo środowiska i ergonomię w użytkowaniu. Przejawia się to także w CoolStart, innowacyjnej technologii, która oszczędza ciepłą wodę, a działa w bardzo prosty, komfortowy dla użytkownika sposób. Producenci zapewniają, że w ten sposób emisja CO2 znacznie zmaleje, z zasoby portfela nie będą uszczuplane nadmiernymi wydatkami na ogrzewanie. Technologia jest banalnie prosta w swojej konstrukcji, co nie odbiera jej wcale funkcjonalności. Woda ciepła płynie dopiero, gdy uchwyt przestawiony jest w lewą stronę, jest to różne względem typowych armatur i pryszniców, gdzie w pozycji środkowej uwalniana jest podgrzana woda, więc często, nawet przez przypadek otwieramy zawór z gorącą, kosztowną wodą. Prosta zmiana zdecydowanie wpłynie na oszczędności w sposób pozytywny, tym bardziej, że uchwyt ma kilka pozycji ogrzewania, więc nie zawsze musi dopuszczać najwyższej możliwej temperatury wody do obiegu.


   Kolejnym smaczkiem idealnym dla wszystkich ludzi nie znoszących częstego sprzątania jest funkcja szybkiego usuwania kamienia QuickClean. Pod tym względem Hansgrohe znów podbija nas swoją prostotą, ponieważ czyszczenie ogranicza się tylko do przetarcia głowicy prysznica, nawet samą ręką. Dzięki temu produkty te są gotowe służyć w naszych łazienkach przez długie lata, perfekcyjnie spełniając swoją rolę. Wszystko to zawdzięczamy technologii polegającej na umieszczeniu w prysznicach silikonowych dyszli, nie dającym dostępu do wnętrza głowicy, wspomagając nas w skutecznym i błyskawicznym czyszczeniu tych przedmiotów codziennego użytku.


   Dzięki tym wszystkim udogodnieniom takie produkty jak Croma 160, Crometta 160 czy, posiadający ogromną powierzchnię głowicy, Talis Puro Showerpipe są najlepszym z możliwych wyborów, mających zasilić naszą przyszłą łazienkę. Bez cienia wątpliwości mogę przyznać, że prysznic z użyciem tych produktów jest samą przyjemnością, o czym sami możecie przekonać się, sprawdzając je na targach organizowanych przez Hansgrohe, wystarczy tylko sprawdzić na ich stronie gdzie i kiedy takowe będą się odbywać.

   Poza podanymi przykładami należy zwrócić także uwagę na system zastosowany w takich produktach tej marki jak Raindance AIR, który jest jeszcze bardziej praktyczny w swoim użytkowaniu, szczególnie, jeśli łazienka nie należy do tych o największej powierzchni. Element podtynkowy Hansgrohe iBox Universal pozwoli ci zamontować zestaw prysznicowy bezpośrednio w ścianie, oddając ci swobodę ruchów w kabinie prysznicowej. Wbudowany w ścianę iBox jest przystosowany do wszystkich produktów marki Hansgrohe.


   Firma Hansgrohe jest niepodważalnie liderem w branży sanitarnej, wystarczy tylko raz spróbować jednego z ich wyrobów, żeby już zawsze chcieć wracać do kąpieli w przyjemnym klimacie zapewnionym przez najnowocześniejsze technologie, którymi może pochwalić się wytwórnia. Ich produkty budzą zaufanie i kuszą, obiecując wiele, ale co najważniejsze, obietnice te spełniając.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA