Kabina z czarnymi okuciami industrialny design
Wczytuję dane...

Kabina z czarnymi okuciami industrialny design

Industrialny design narodził się w USA z potrzeby zagospodarowania opuszczonych fabryk, które w ówczesnych czasach przeznaczone były na mieszkania. Kiedyś styl ten wynikał z konieczności, a obecnie stał się nowym sposobem na urządzenie wnętrz. Coraz bardziej popularne stają się również kabiny z czarnymi profilami.

Industrialny design

Industrialny design jest związany z kilkoma zasadami. Pomieszczenia urządzone w tym stylu w dużej mierze wymagają zastosowania surowych materiałów. Bardzo ważny jest również stały dostęp do światła słonecznego, dlatego właśnie w takich wnętrzach unika się stosowania zasłon i rolet, które mogłyby go ograniczyć. Ściany z reguły pokryte są farbami o chłodnych odcieniach, a do najczęstszych kolorów należy szarość i biel. W celu  powiększenia optycznego wnętrza naszego mieszkania, stosuje się niewielkie i niskie meble. Wspaniałym rozwiązaniem są również lustra, które przez długi czas były bardzo popularne.

Kabiny prysznicowe z czarnymi profilami

Obecnie bardzo popularne stały się kabiny z czarnymi okuciami, które często posiadają szprosy o surowym wyglądzie. Ten rodzaj wyposażenia łazienki niestety jest bardzo trudny do znalezienia na polskim rynku. Najczęściej kabiny prysznicowe z czarnymi okuciami stworzone są w stylu „Walki In”, czyli te niemające typowego brodzika, a jedynie ściankę oddzielającą od reszty łazienki. Te rodzaje kabiny idealnie wpasują się we wnętrze łazienek wykonanych w industrialnym stylu. Posiadają one najczęściej różnego rodzaju podziały, zarówno pionowe, jak i poziome. Jednak największą popularnością cieszą się te posiadające szprosy. Tutaj warto polecić firmę New Trendy i kabiny z serii New Modus Black idealnie pasujące do stylu industrialnego lub inaczej zwanego Loft. W ofercie tego producenta wyjątkowo znaleźć można kabiny nie tylko Walk In, ale też kwadratowe oraz półokrągłe

Kabiny prysznicowe z czarnymi profilami to obecnie „must have” dla osób, które zamierzają urządzić swoje mieszkanie w bardzo industrialnym stylu. Ponadto dużo łatwiej zachować je w czystości. Te posiadające szprosy są wspaniałym i naprawdę oryginalnie wyglądającym rozwiązaniem dla każdego. Warto zaznajomić się z ofertą firm, które zajmują się tworzeniem nowoczesnych kabin prysznicowych.

kabina_z_czarnymi_okuciami_industrialny_design

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA