Wanny Riho Still Square
Wczytuję dane...

Wanny Riho Still Square

Wanna to dla wielu z nas obowiązkowy element wyposażenia łazienki, jednak często pojawia się problem z wyborem wanny, dostosowanej do potrzeb. Obecnie na rynku dostępnych jest szereg modeli, które pasują do każdego stylu. Firma Riho zajmuje się produkcją wanien już od pięćdziesięciu lat. Do szczególnie ciekawych modeli należą Still Square.


Co wyróżnia wanny Riho Still Square?
Wszystkie modele z serii Still Square wyróżniają się między innymi funkcjonalnością oraz unikatowym wzornictwem. Wanny wykonane są z wysokiej jakości materiału, jakim jest akryl sanitarny. Ponadto te wanny charakteryzują się:


• Funkcjonalnym designem
Seria Still Square pozwala połączyć funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. Do dnia dzisiejszego był to odwieczny problem dla osób, które szukały odpowiednich akcesoriów do swojej łazienki. Dodatkowe elementy takie, jak odpływy i przelewy to również wspaniałe akcesoria dekoracyjne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również to, że rant we wszystkich modelach ma zaledwie 2 centymetry wysokości. To bardzo praktyczne.

• Niepowtarzalne dodatki
Seria Still Square to nie tylko funkcjonalne wanny, ale również dopasowane akcesoria. Do najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych należą między innymi zagłówki, półki oraz wspaniałe oświetlenie LED. Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest to, że wszelkie dodatki przytwierdzane są do wanien przy pomocy magnesów. Natomiast różnego rodzaju dodatki oświetleniowe można regulować sterownikiem sensorowym przy pomocy ruchu ręki. Tego typu dodatki tworzą naprawdę nowoczesny i luksusowy wygląd.

• Zasłużony relaks
Wanny Riho Still Square powstały z myślą o zapewnieniu użytkownikom miejsca na relaks po całym dniu pracy. Prawdziwy komfort zapewnia sposób wykonania wanny. Idealnie dostosowany do ciała kształt wanny pozwolą na prawdziwy relaks.

Wanny Riho dla każdego
Wanny Riho z serii Still Square to wybór dla każdego wymagającego klienta, ponieważ dopasują się do stylu każdej łazienki. Na rynku dostępne są one w kilku rozmiarach, co sprawi, że z pewnością dobierzesz odpowiedni model do potrzeb. Możesz wybrać model w wersji bez oświetlenia LED. Istnieje pojedyncze lub podwójne oświetlenie montowane pod zagłówkiem. Z dodatkową możliwością domówienia bambusowej półki. Wszystko zależy od stylu łazienki oraz indywidualnych upodobań. Bardzo interesująca jest możliwość regulowania intensywności światła, ponieważ czujnik zainstalowany jest pod krawędzią wanny, a więc regulacja odbywa się przy pomocy jednego ruchu ręki. To bardzo praktyczne, bo nie wymaga od Ciebie zakupu dodatkowych pilotów. Do każdej wanny dołączony jest w zestawie syfon z korkiem klik-klak. Ta dogodność jest obecnie jednym z najczęściej poszukiwanych i wybieranych rozwiązań. Syfon wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i stanowi również element dekoracyjny wanny. Jednak oferta firmy Riho nie kończy się jedynie na wannach, ponieważ istnieje kolekcja ciekawych dodatków. Z pewnością ogromna zaleta polega na tym, że wszystkie montowane są do wanny przy pomocy magnesów, a montaż zajmie zaledwie minutę.

Jak widzimy, wanny produkowane przez firmę Riho (o wannach tego producenta wspominaliśmy już w tym arykule), które należą do serii Still Square to wspaniałe akcesoria łazienkowe dla każdego. Charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością, ponieważ zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Ich wygląd z pewnością Cię zachwyci i idealnie wkomponuje się w styl Twojej łazienki.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA