WANNY NAROŻNE ASYMETRYCZNE I SYMETRYCZNE
Wczytuję dane...

WANNY NAROŻNE ASYMETRYCZNE I SYMETRYCZNE

Wanna to niezwykle istotny element, jeżeli chodzi o całość każdej łazienki. Wybór wanny doskonałej jest jednak łatwym zadaniem. Korzystać z niej przecież mamy przynajmniej kilka lub nawet kilkanaście lat. Wanna więc, niezależnie od posiadanego modelu, musi być niezwykle wysokiej jakości. Powinna być także jak najbardziej funkcjonalna i wygodna. Jest to bowiem miejsce, w którym mamy wyciszyć się, zrelaksować i odprężyć po wyczerpującym dniu.

Wanny narożne asymetryczne

Są to wanny, które doskonale sprawdzą się w łazienkach o specyficznych wymiarach oraz ograniczonej powierzchni. Do takiej wanny możemy dodatkowo zakupić wygodny prysznic, który nie zaleje naszej łazienki. Dzięki wannie narożnej asymetrycznej zaoszczędzimy na miejscu do kąpieli i będziemy mieć go znacznie więcej (przy małym pomieszczeniu), niż przy klasycznej wersji wanny. Jak sama nazwa wskazuje, wanna narożna asymetryczna jest utworzona do zamontowania w rogu łazienki. Taka wanna posiada zazwyczaj ukośną misę, dzięki której wykorzystuje ona zdecydowanie większą długość, jak ta standardowa. To pozwala na bardzo przyjemną i komfortową kąpiel.

Dzięki szerokiej gamie produktów na rynku mamy dzisiaj możliwość kupna wanien stalowych czy akrylowych, które wyróżniają się różną grubością. Ich solidne wykonanie i nowoczesny, dość nietypowy wygląd sprawiają, że pomieszczenie kąpielowe będzie bardzo niepowtarzalne i zyska na swoim designie. Wanny narożne asymetryczne, jakie cieszą się dziś dużą popularnością i funkcjonalnością, to Besco Rima, Besco Praktika, Riho Doppio czy Geta. Bogactwo wymiarów, kolorów oraz materiałów pozwala w dzisiejszych czasach na uzyskanie wyjątkowych sprzętów sanitarnych, jakimi są wanny narożne asymetryczne.

Wanny narożne symetryczne

Zazwyczaj posiadają one różne kształty. Charakteryzują się głównie tym, że mają przynajmniej dwa boki równej długości. Taka wanna wkomponuje się idealnie w róg każdej większej łazienki sprawiając tym samym, że łazienka zyskuje na swojej funkcjonalności i przestrzeni. Jeżeli decydujemy się na taką wannę sześciokątną czy ośmiokątną, to potrzebujemy do tego naprawdę sporej powierzchni łazienki. Przed zakupem symetrycznej wanny narożnikowej trzeba więc dokonać niezbędnych pomiarów. Tylko dzięki pomiarom bowiem dowiemy się, czy zakup tak dużej wanny będzie sensowny w przypadku naszego pomieszczenia kąpielowego. Wanny te mają równą długość boków, więc fronty mogą mieć albo linię prostą (jak ćwierć sześciokąta) albo formę łuku (jak ćwierć koła). Niewątpliwie, jest to jeden z ciekawszych kształtów wanien do łazienki. Wanna ta swoje zastosowanie doskonale odnajdzie w łazienkach nowoczesnych, ponieważ zazwyczaj jako pierwsza rzuca się w oczy. Szeroki asortyment narożnych wanien asymetrycznych na rynku pozwala na wybranie odpowiedniej do naszej łazienki. Warto więc szukać tej o dobrej jakości i nowoczesnym designie. Producenci, jacy oferują takiego typu symetryczne wanny o doskonałej funkcjonalności to: Vayer Iryda, Besco Mia czy Riho Atlanta.


ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA