Kabiny i drzwi z czarnymi profilami - czarne wyposażenie łazienki
Wczytuję dane...

Kabiny i drzwi z czarnymi profilami - czarne wyposażenie łazienki

Czarne motywy w łazience stają się coraz częściej spotykanym trendem wśród wystroju tej części mieszkania. Wynika to z funkcjonalności i wysokiej estetyki, jaką zapewnia ogromny kontrast między bielą i czernią w łazience. Jak jednak osiągnąć najlepszy efekt? Które elementy powinny posiadać czarne okucia, a które w całości powinny wpasować się w styl black?

Kabiny prysznicowe

W zależności od tego, jaką masz łazienkę, jakim stylem się sugerujesz oraz jakie rozwiązania ci się podobają, możesz zastosować:

Kabiny producenta Radaway ze szkłem Factory to doskonałe rozwiązanie do małych łazienek, których właściciele chcą zachować elegancję i wysoką estetykę wystroju. Klasyczne czarne paski układające się w kratę, nadają wrażenia ładu i harmonii stylu. Wspaniale wkomponuje się w klasyczną łazienkę w stylu white and black.

Kabiny Walk-In Radaway Modo III to rewelacyjny sposób na wystrój łazienki z czarnymi elementami w większych domach i mieszkaniach z dużą łazienką. Tu również występuje klasyczny motyw kraty, który nadaje wnętrzu klasy i stylu.

Seria Idea Black marki Radaway to rozwiązanie na nadanie nowoczesnego stylu łazienkom z zabudowanym prysznicem. Jego wyjątkowa prostota i minimalizm wpasują się w surowy wystrój, jak i nowoczesne i eleganckie projekty.

Radaway Essenza New Black tu drzwi do kabiny prysznicowej posiadają czarne okucie jedynie z boku. Dzięki temu drzwi nie sprawiają wrażenia zamkniętych w pewnych ramach, lecz wciąż są stylowe i eleganckie.

Umywalki

Umywalka jest jednym z głównych elementów w każdej łazience. Jeśli chce się jej nadać konkretny styl, to musi być on zawarty również na tym elemencie.  To bardzo ważne, jak to zrobimy, gdyż w ten sposób możemy wyrazić charakter wystroju i jaki efekt końcowy ma osiągnąć. Jeśli chcesz, by twoja łazienka posiadała minimalistyczny wystrój bez zbędnych dodatków i uatrakcyjnień, to najlepszym pomysłem będzie zastosowanie umywalki z czarną konsolą. Jeśli jednak wolisz nowoczesny styl black and white to skorzystaj z czarnych baterii do umywalki lub dostosuj ją tak, by opierała się na kontraście czerni z bielą. Warto zwrócić uwagę na umywalki Siena oraz Parma producenta Omnires w kolorach czarno-bialych.

Czarne akcesoria

Dla osiągnięcia najlepszego efektu, nie wystarczy mieć czarną umywalkę lub czarne okucia prysznica. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzić z czernią, gdyż może to osiągnąć odwrotny efekt i zmniejszyć przestrzeń oraz być przygnębiającym kolorem. Dlatego, by zachować równowagę zainwestuj w czarne akcesoria, które zadbają o odpowiedni efekt w łazience. Jest to niedrogie, a rozsądne zastosowanie, które rewelacyjnie sprawdzi się w każdym stylu, od minimalistycznego po nowoczesny pełen przepychu. Jest to najlepszy i najrozsądniejszy pomysł na efektowne wykończenie łazienki w stylu black

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA