Wanny z hydromasażem Riho - nowe systemy Air, Flow, Joy, Bliss
Wczytuję dane...

Wanny z hydromasażem Riho - nowe systemy Air, Flow, Joy, Bliss

riho_hydromasazWanny z hydromasażem Riho to dbałość o najmniejszy szczegół, nowatorski design, a szczególnie bezpieczeństwo użytkowania. Firma już od ponad 35 lat jest czołowym producentem luksusowego wyposażenia łazienek. Posiada szereg oddziałów w Belgii, Niemczech, Czechach, a od ponad 10 lat również w naszym kraju. 
Wysokiej jakości wanny z hydromasażem wykonane z akrylu – materiału o wyjątkowych właściwościach zarówno w temacie bezpieczeństwa jak i wygody eksploatowania. Akryl jest antypoślizgowy, ciepły w dotyku oraz długo utrzymujący optymalną temperaturę wody. W razie zarysowania jego powierzchni za pomocą prostego zestawu naprawczego można swobodnie samemu zniwelować uszkodzenia.
Oryginalny zarys i pomysłowa konstrukcja sprawiają, że wanny Riho dobrze wkomponują się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną łazienkę.

Riho oferuje dwa odmienne typy masażu, zgodne z europejskim standardem CE. i są to:

System HYDRO poprzez ulokowane w ścianach wanny dysze zapewnia energiczny masaż ciała, który może znacząco wspomóc proces przemiany materii, natomiast masaż stóp poprawia funkcjonowanie ważnych narządów wewnętrznych ciała. 

dysze_hydro

System AERO to rześki masaż całego ciała. Pomaga utrzymać dobrą sprawność fizyczną. Strumień miliona pęcherzyków wypuszczany poprzez dysze na dnie wanny poprawia natlenienie krwi, a zmęczona skóra odzyskuje witalność.


dysze_aero

Systemy HYDRO i AERO dostępne są w różnych konfiguracjach:

Air

System Air zapewnia orzeźwiający masaż całego ciała i pomaga utrzymać dobrą kondycję. W systemie tym poprzez dysze Aero ulokowane w dnie wanny wdmuchiwane jest podgrzewane powietrze. W rezultacie powstaje nieprzerwany strumień ogromnej ilości pęcherzyków, które stymulują układ krwionośny, rozluźniają mięśnie i stawy, a także poprawiają przemianę materii. Dysze i przewody systemu Air osuszane są automatyczne.

dysze_air
Zalety systemu AIR:
- w standardzie dysze Aero na dnie (ilość zależna od modelu wanny)
- 1 białe światło LED
- automatycznie osuszanie dysz i przewodów

System ten posiada sterownik elektroniczny 1-przyciskowy:

przycisk_air2

Flow

System Flow zapewnia efektywny masaż całego ciała oraz umożliwia masaż miejscowy wybranych partii. W dłuższych ścianach wanny zamontowano dysze hydro, przez które pompowane są woda i powietrze. Dysze te wspomagane są przez zestaw mini-dysze na plecy oraz mini-dysze na stopy, które można skierować w dowolną stronę (dysze typu Eye-ball).
dysze_flow

Zalety systemu AIR:
- w standardzie dysze Hydro Mini na plecy, dysze hydro na bokach i dysze mini na stopy (ilość zależna od modelu wanny)
- 1 białe światło LED

System ten posiada sterownik elektroniczny 1-przyciskowy:

przycisk_air2Joy

System ten jest kombinacją Hydro i Aero. Odświeżające działanie systemu Aero połączone z efektywnym masażem systemu Hydro zapewnia optymalne odprężenie. System Joy wyposażony jest w dysze hydro, mini-dysz na plecy, mini-dysze na stopy oraz dysze aero na dnie. Mini-dysze na plecy i stopy, dzięki punktowemu masażowi głębiej położonych włókien mięśniowych, oddziałują pobudzająco i przeciwbólowo. W systemie Joy osuszanie dysz i przewodów następuje automatycznie. 

dysze_joy

Zalety systemu Joy:
- w standardzie dysze aero (ilość zależna od modelu wanny)
- 5 ustawień intensywności masażu dyszami aero
- w standardzie dysze hydro Mini na plecy, dysze hydro LUX po bokach
i dysze hydro Mini na stopy (ilość zależna od modelu wanny)
- 1 chromoterapia LED (światło kolorowe)
- funkcja automatycznego osuszania
- możliwość ręcznego włączania osuszania
- funkcja bluetooth / muzyka

System Joy posiada sterownik elektroniczny 4-przyciskowy:

sterownik_joy

Bliss

System ten jest kombinacją Hydro i Aero. Odświeżające działanie systemu Aero połączone z efektywnym masażem systemu Hydro zapewnia optymalne odprężenie. System Bliss wyposażony jest w większą ilość dysz hydro, mini-dysz na plecy, mini-dysze na stopy oraz dysze aero na dnie. Mini-dysze na plecy i stopy, dzięki punktowemu masażowi głębiej położonych włókien mięśniowych, oddziałują pobudzająco i przeciwbólowo. W systemie Bliss osuszanie dysz i przewodów następuje automatycznie.  Ponadto wanna wyposażana jest w funkcje automatycznej dezynfekcji oraz podgrzewania wody.

dysze_bliss

Zalety systemu Bliss:
- w standardzie dysze Aero (ilość zależna od modelu wanny)
- 5 ustawień intensywności masażu dyszami aero 
- w standardzie dysze hydro Mini na plecy, dysze hydro LUX po bokach
i dysze hydro Mini na stopy (ilość zależna od modelu wanny)
- 1 chromoterapia LED (światło kolorowe)
- funkcja automatycznego osuszania
- możliwość ręcznego włączania osuszania
- funkcja bluetooth / muzyka / radio
- system dezynfekcji
- podgrzewanie wody
- funkcja blokady rodzicielskiej

System Bliss posiada sterownik elektroniczny 10-przyciskowy z wyświetlaczem LCD:

sterownik_bliss

riho_dezynfekcja

Dezynfekcja

Dezynfekcja jest dostępna w standardzie w systemie Bliss Umożliwia bezpieczną, automatyczną dezynfekcję układu węży, rur i dysz. W tym celu należy napełnić zbiornik zamontowany pod krawędzią wanny środkiem RIHO clean-plus w płynie. Jedna butelka RIHO clean-plus jest dostarczana wraz z systemem dezynfekcji. Jej zawartość wystarcza na ok. 10 cykli czyszczenia. Wanny z hydromasażem nie posiadające systemu dezynfekcji można również czyścić płynem RIHO clean-plus.

Opis działania:
Przed rozpoczęciem cyklu dezynfekcji należy napełnić wannę tak, by wszystkie dysze znalazły się pod wodą. Po włączeniu systemu dezynfekcji należy odczekać 15 sekund. Po tym czasie uruchamiają się silniki i pompy, a do wody w wannie zostaje dodana niewielka ilość środka RIHO clean-plus. Po 90 sekundach cyrkulacji wody w wannie nastąpi 90 sekund przerwy. Następnie ponownie włącza się cyrkulacja wody na kolejne 90 sekund. Na koniec cyklu czyszczenia należy opróżnić wannę i opłukać ją czystą wodą.


Zagłówek (za dopłatą)

Wanny firmy Riho można wyposażyć w dopasowane zagłówki. Ergonomiczny i przyjemny w dotyku zagłówek podnosi komfort kąpieli i zwiększa jej odprężające działanie. Zagłówki dostępne są w kolorze szarym i czarnym. 

Obudowa (za dopłatą)

Wanny firmy Riho można zabudować praktycznymi panelami kryjącymi, które tworzą spójną całość z wannami i umożliwiają łatwy dostęp do syfonu lub systemu hydromasażu, gdy zajdzie taka potrzeba. Panele są dostępne w kolorze białym.

Uchwyt (za dopłatą)

Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z wanny, firma Riho może również dostarczyć uchwyty dostępne w kolorze szarym, czarnym i chrom. W wannach Daytona, Doppio, Geta i Modena można zamontować uchwyty z funkcją napełniania wanny wodą

Syfon

Wszystkie systemy hydromasażu firmy RIHO są standardowo wyposażone w automatyczny syfon z przelewem. Za dodatkową opłatą można zamówić syfon z  funkcją napełniania wanny wodą.

Napełnianie przez dysze (za dopłatą)

Wanny z hydromasażem RihoW przypadku wanien z hydromasażem istnieje możliwość zamówienia funkcji napełniania wanny wodą przez dysze systemu. hydromasaz_jak_zamontowacODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA