Brodzik na miarę
Wczytuję dane...

Brodzik na miarę

brodzik_na_miare


Wykonując własną łazienkę, każdy marzy o tym, by wszystko było zaplanowane do ostatniego punktu. Najlepiej, by każdy element pasował nie tylko do pomieszczenia, ale i innych jego elementów. Jest to tym ważniejsze w małych łazienkach, gdyż właśnie tam jest to trudniejsze do osiągnięcia.

Dlaczego brodzik na miarę?

Małe pomieszczenie często ogranicza możliwości do minimum. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobrać każdy element użytkowy, by nie tylko był wykonany praktycznie, ale i właściwie się prezentował.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie własnego brodzika na wymiar. Nie tylko odpowiednio możesz dopasować kształt do niewielkiej łazienki, ale tym sposobem osiągniesz oczekiwany efekt unikalnej łazienki. Brodzik na miarę doskonale ułoży się nawet w niestandardowej kabinie. Wykonany z odpowiednich materiałów, świetnie się prezentuje i ma wiele cech idealnie sprawdzających się pod prysznicem. Warto zwrócić uwagę na brodziki producenta Radaway z serii TeosKyntos dostępne w kolorze białym oraz antracyt. Brodziki te cechuje również efektowna strukturalna powierzchnia Stone z właściwościami antypoślizgowymi. 

brodzik_na_wymiar

Jaki materiał do brodzika na wymiar?

Materiał musi przede wszystkim być antypoślizgowy i zapewnić odpowiednie podparcie pod stopę, tak by nie dochodziło do poślizgnięć ani upadków. Ważne jest również to, aby materiał był odpowiednio odporny na środki chemiczne i wpływu wody.  Jak wiadomo, brodzik na wymiar spotyka się z codzienną dawką najróżniejszych detergentów i środków myjących, ponadto przebywa w środowisku wilgotnym lub mokrym. Dlatego musi być odporny na uszkodzenia pod wpływem mycia. Kolejną niedocenianą cechą, a wyjątkowo ważną, jest możliwość dokładnego wyczyszczenia brodzika. Materiał, z którego jest on zbudowany, musi nie mieć możliwości wchłaniania brudu oraz nie ścierać się podczas czyszczenia. Jest to niezmiernie ważne, gdyż brodzik jest miejscem, gdzie może gnieździć się mnóstwo bakterii i zarazków. Źle dobrany materiał, może spowodować mnożenie się  niebezpiecznych dla zdrowia bakterii

Brodzik na wymiar- idealne dopełnienie łazienki

Właściwie dobrany brodzik na wymiar, jest idealnym dopełnieniem łazienki i jej wnętrza. Dodatkowo to praktyczny element, który sprawia, że korzystanie z codziennego prysznica jest bezpieczne i wygodne. Dodatkowo jest to najlepsze wyjście dla małych łazienek, gdzie trudno jest zmieścić standardowe rozmiary prysznica i jego brodzika. 

niestandardowa_kabina

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA