Brodziki podpłytkowe Radaway
Wczytuję dane...

Brodziki podpłytkowe Radaway

Brodziki podpłytowe to doskonała alternatywa dla kabiny prysznicowej lub wanny. To rozwiązanie funkcjonalne, które sprawdzi się jednakowo w małych jak też bardzo dużych łazienkach.

Brodziki podpłytkowe. Co to jest?

Brodzik podpłytkowy zwany jest także płytą prysznicową lub płytą brodzikową. Jest ona wbudowana w posadzkę. Pozwala nam to zaoszczędzić wiele nerwów i kosztów związanych z tworzeniem tradycyjnego prysznica. Sam brodzik działa w dość prosty sposób. Wyprofilowana powierzchnia płyty prysznicowej ma zachowane ok. 2% spadu, przez co woda spływa bezpośrednio do odpływu, ograniczając ryzyko zalania łazienki do minimum. Każdy model takiej płyty ma otwór, który jest zaplanowany jako odpływ. Brodziki tego typu mogą też być produkowane na indywidualne życzenie klienta, co pozwala dostosować je do niestandardowych właściwości łazienki. Rozwiązanie to ma też swoje zalety, jeśli chodzi o utrzymanie łazienki w czystości. Brodziki tego typu łatwo się zmywa, wykorzystując standardowe urządzenia czyszczące.

Brodzik podpłytkowy pozwala na zastosowanie glazury na całej powierzchni kabiny prysznicowej, dzięki czemu ściany i podłoga prysznica stanowią jednorodną powierzchnię. Zastosowanie brodzika podpłytkowego umożliwia instalację ogrzewania podłogowego. To optymalne rozwiązanie dla osób starszych oraz borykających się z ograniczeniami ruchowymi. Brak progu umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z prysznica. Dodatkowo jest to też rozwiązanie bardzo korzystne finansowo. Montaż brodzika tego typu jest dużo tańszym rozwiązaniem niż wykorzystanie klasycznego brodzika. Sam montaż brodzika jest stosunkowo prosty. Musimy jedynie zadbać o to, aby podłoże było równo. Potem następuje wlanie zaprawy murarskiej i instalacja brodzika.

Brodziki Radaway

Przykładowym rozwiązaniem tego typu są brodziki firmy Radaway. Pozwalają one zaaranżowanie łazienki w sposób dowolny, zgodny z naszymi wyobrażeniami oraz indywidualnymi potrzebami. Brodzik Radaway podpłytkowy ma wbudowany odpływ liniowy lub kratkę ściekową, wyposażone w syfon o zwiększonej przepustowości. Cechuje jest niezwykła solidność, jeśli chodzi o wykonanie. Dzięki temu produkty tej firmy bardzo długo zachowują pierwotne, fabryczne właściwości i nie ulegają zużyciu, mimo intensywnego użytkowana. Prawidłowe wykorzystania brodzika jest też gwarantem, że produkt nie będzie ulegać uszkodzeniom mechanicznym. Cechuje je też nowoczesny design, co oznacza, że doskonale sprawdzą się w każdej łazience bez względu na sposób jej aranżacji. Bryła płyt prysznicowych jest specjalnie wyprofilowana. Tym samym umożliwia ona spadek wody w kierunku odpływu.  

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA