kabiny prysznicowe RADAWAY pomagamy w wyborze
Wczytuję dane...

kabiny prysznicowe RADAWAY pomagamy w wyborze

kabiny prysznicowe RADAWAY pomagamy w wyborze

Zakup Kabiny prysznicowej marki Radaway

Zanim nastąpi zakup kabiny prysznicowej, warto przemyśleć, jak duża kabina zmieści się w łazience, a także jakie drzwi będą najlepiej dostosowane do naszych potrzeb oraz powierzchni łazienki.
 

Jak wybrać najlepszą kabinę prysznicową marki RADAWAY? Zapraszamy do przeglądu wszystkich propozycji.

Na stronie plytki-lazienki.pl znajduje się szeroki wybór produktów marki RADAWAY. Produkty oferowane przez tego producenta umożliwiają stworzenie wymarzonej łazienki. Sprzyja temu różnorodność wyboru pośród dostępnych serii: Eos, Fuenta, Espera, Carena, Torrenta, Almatea i Essenza. Połączenie solidności wykonania oraz nowoczesnego designu powodują, że wnętrze każdej łazienki stanie się funkcjonalne i modne!

 - Jak dobrać właściwy brodzik?

Przy wyborze brodzika należy pamiętać, by pasował do kabiny kształtem, a także rozmiarem. Podczas dobierania brodzika do kabiny należy zwrócić uwagę na wysokość i głębokość. Najwyższe kabiny RADAWAY mają 200 cm wysokości, a niższe kabiny (np. 180 cm) zazwyczaj stosowane są do wysokich brodzików.

Coraz częściej wybierane są kabiny bez brodzików. Montaż kabiny bez brodzika wiąże się z tym, iż trzeba umieścić syfon pod podłogą (w ofercie RADAWAY na naszej stronie też znajdują się syfony). W przypadku, gdy łazienka jest remontowana może to stanowić pewną niedogodność.  Osoby z małymi dziećmi preferują kabiny z wysokim brodzikiem. Wysoki brodzik zastępuje wannę i umożliwia swobodną kąpiel małych dzieci.

W ofercie Radaway znajdują się też brodziki podpłytkowe (płyty prysznicowe), które posiadają wbudowany odpływ liniowy wyposażony w syfon. Bryła brodzika jest specjalnie wyprofilowana, a powierzchnię brodzika pokrywa mata uszczelniająca.

Podczas dobierania brodziku do kabiny, najlepiej zdecydować się na zakup dwóch elementów od jednego producenta. Daje to gwarancję, że będą one do siebie odpowiednio pasować.

 - Jakie kabiny prysznicowe znajdują się w ofercie RADAWAY? 

Najwyższe kabiny RADAWAY mają 200 cm wysokości, a niższe kabiny 180 cm. Drzwi do kupowanej kabiny wbrew pozorom odgrywają istotną rolę. W małej łazience najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne (poruszają się na rolkach lub suwakach), ponieważ nie zajmują żadnego dodatkowego miejsca. Inaczej jest w przypadku drzwi skrzydłowych, które są lepszą propozycją dla większych łazienek.
 

DOSTĘPNE SERIE:

1) PREMIUM PLUSSeria Premium Plus to kabiny, które posiadają klasyczną formę i funkcjonalne rozwiązania techniczne. Są to drzwi przesuwne osadzone na rolkach, zapewniających cichą i bezawaryjną pracę. Dostępne z wypełnieniem  z bezpiecznego szkła o grubości 5 mm. Pokryte powłoką Easy Clean.
 

2) ESPERA 

 
 

Seria Espera to kabiny, które charakteryzują się prostotą i nowoczesnym designem. Są to drzwi przesuwne osadzone u góry na rolkach, na dole na suwakach. Innowacyjny system hamowania umożliwia cichą i bezawaryjną pracę. Dostępne z wypełnieniem ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Pokryte powłoką Easy Clean.
 

HIT! Kabina z serii Espera zdobyła tytuł "Design dla Konesera" w plebiscycie organizowanym pośród czytelników gazety "Dobre Wnętrze" Przedstawiamy filmik montażowy dla kabiny Espera:
 

https://www.youtube.com/watch?v=D6e5JEpPejY


3) NOWOŚĆ EUPHORIA 

 
 

Seria Euphoria to przede wszystkim ponadczasowy minimalizm. Są to drzwi osadzone na zawiasach stożkowych i klamrach.  Dostępne z wypełnieniem ze szkła o grubości 8 mm. Mogą być zamontowane zarówno na brodziku, jak i na podłodze.


4) EOSSeria Eos to kabiny, drzwi prysznicowe i parawany na wanny, które są przeznaczone do małych, jak i dużych łazienek.  Duże tafle szkła o grubości 6 mm zostały osadzone na zawiasach rurowych, które są połączone z innowacyjnym systemem. Drzwi otwierane są zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz kabiny, co tworzy szerokie i wygodne wejście, które jest rozwiązaniem dla małej, jak i dużej łazienki.  Dostępne z wypełnieniem ze szkła Intimo, zabezpieczone powłoką Easy Clean.

Typ bifold składany to kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi typu bifold. Drzwi osadzone są na zawiasach rurowych. Kabina może być zamontowana nawet w niewielkiej łazience; na brodzikach, jak i bezpośrednio na podłodze.

5) CARENA 

 
 

Seria Carena to kabiny z drzwiami uchylnymi, które są otwieranymi do wewnątrz, osadzonymi na zawiasach. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean. 

 -Co to jest EASY CLEAN i jak wygląda pielęgnacja?

 Firma RADAWAY stosuje najnowsze technologię zabezpieczania szkła powłoką ochronną EASY CLEAN, która jest gwarancją skutecznej i długotrwałej ochrony przed korozją oraz pozwala na utrzymanie wysokich walorów wizualnych wybranych produktów.

Jak wygląda pielęgnacja?
Po każdym użytkowaniu kabiny prysznicowej należy spłukać szkło wodą, aby usunąć resztki mydła. Do czyszczenia zaleca się stosowanie miękkiej ściereczki. Trudniejsze do usunięcia zabrudzenia trzeba wyczyścić przy pomocy preparatu Glass Protector (co 6 miesięcy). Przed nałożeniem Glass Protector zaleca się wyczyszczenia szkła preparatem Glass Cleaner, w celu usunięcia ewentualnych zabrudzeń.

Uwaga! Nie wolno używać agresywnych środków, które mogą uszkodzić powłokę.  

Jeżeli masz więcej pytań odnośnie kabin Radaway to zapraszam do tego artykułu: https://plytki-lazienki.pl/_blog/7-Kabiny_prysznicowe_Radaway_najczesciej_zadawane_pytania.html

Kabiny Radaway to doskonałe połączenie profesjonalizmu oraz nowoczesności, które powoduje, że wnętrze łazienki staje się wymarzonym miejscem relaksu i wypoczynku! Zapraszamy na zakupy kabin prysznicowych Radaway www.plytki-lazienki.pl

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA