Toalety myjące - zalety
Wczytuję dane...

Toalety myjące - zalety

Toalety myjące to jedne z nowoczesnych rozwiązań, jakie obecnie stosowane są w naszych łazienkach. Na rynku dostępne są różne modele, wzory i kolory, a każdy z nas z pewnością znajdzie coś, co idealnie wpasuje się w klimat naszej łazienki. Tego typu rozwiązanie można w bardzo prosty sposób zainstalować, bez konieczności remontu całej łazienki.

Czym właściwie są toalety myjące ?

Miski myjące na pierwszy rzut oka wyglądają, jak zwykłe toalety. Posiadają jednak wiele przydatnych funkcji. Wystarczy, że usiądziemy na toalecie i w prosty sposób uruchomimy funkcję mycia ciepłą wodą. Temperaturę wody można w bardzo prosty sposób regulować. Nie chodzi tu tylko o temperaturę wody, która waha się między 35, a 40 stopni Celsjusza. Temperatura deski sedesowej oraz kierunek i natężenie strumienia wody to również elementy, które można regulować. Po skorzystaniu ze strumienia wody, można włączyć funkcję suszenia. Bardziej luksusowe modele zawierają również funkcję odświeżaczy powietrza. To naprawdę higieniczne rozwiązania, ponieważ wszystkimi funkcjami można sterować za pomocą jednego pilota dołączonego do zestawu. Godne polecenia są miski myjące Sensia Arena producenta Grohe.


Montaż toalet myjących

Mało osób wie, że na rynku dostępne są nie tylko kompletne toalety myjące, ale również deski. Deski montuje się na umieszczonych w każdej łazience miskach sedesowych. Oczywiście przed zakupem powinniśmy upewnić się, czy nasza deska będzie pasowała do reszty. Deskę należy podłączyć do źródła wody. To naprawdę bardzo proste rozwiązanie. Całe toalety myjące składają się między innymi z miski sedesowej oraz deski. Same toalety wymagają specjalnego stelaża podtynkowego dedykowanego przez producenta danej miski myjącej. Całość należy podłączyć do prądu oraz zaworu wody. Oczywiście wybór toalet myjących nie jest mały, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Z pewnością dla wielu osób bardzo ważna jest cena eksploatacji tego rozwiązania. Nie jest ona taka wielka, ponieważ miesięczne koszty wynoszą dokładnie tyle, ile zakup papieru toaletowego.

Zalety toalet myjących

Wbrew pozorom toalety myjące posiadają wiele zalet . Przede wszystkim pozwalają zachować higienę. Niektóre modele posiadają wbudowane oświetlenie, dzięki czemu w nocy nie ma konieczności zapalania głównego światła. Całe urządzenie sterowane jest przy pomocy dołączonego pilota. Istnieją modele, gdzie jednym przyciskiem możemy unosić i opuszczać deskę sedesową. Podgrzewana deska to kolejne ułatwienie, które sprawdza się szczególnie w czasie zimowych nocy. Również niskie koszty eksploatacji to kolejna zaleta tego rozwiązania, które jest znacznie przyjemniejsze niż reszta.

Jak łatwo zauważyć, toalety myjące to bardzo nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które posiada ogromną ilość zalet. To rozwiązanie z każdym rokiem zyskuje coraz większą ilość zwolenników. Duża ilość modeli, wzorów i kolorów sprawia, że z pewnością każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Nowoczesne rozwiązania wkrótce zastąpią tradycyjne produkty.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA