Kabina prysznicowa z grawerem, czyli odrobina nowoczesności w łaz
Wczytuję dane...

Kabina prysznicowa z grawerem, czyli odrobina nowoczesności w łazience

Grawery na kabinach prysznicowych są nowością na rynku. Zostały stworzone i wprowadzone przez firmę Radaway. Ozdobne motywy grawerowane na szkłach kabin dodają łazience elegancji i nowoczesności. Jak grawerowane są wzory na kabinach oraz jakie wzory można zamówić? O kabinach z grawerem pisaliśmy już w artykule, ale oferta została rozbudowana i warto się z nią zapoznać poniżej.

W jaki sposób grawerowane są wzory na szkle kabin?

Różnorodne wzory na kabinach są grawerowane za pomocą nowoczesnej technologii laserowej. W porównaniu do innych sposobów, laser jest trwałą metodą. Efekt widoczny jest przez cały czas, a nanoszone motywy nie ścierają się. Motywy nanoszone są zawsze po zewnętrznej stronie. Nie są więc narażone na kontakt z wodą i są całkowicie bezpieczne, gdyż nie mają wpływu na powłoki ochronne, które są zakładane wewnątrz. Są więc także bezpieczne. Usługa jest wykonywana  na kilku rodzajach szkła, a mianowicie na szkle przejrzystym, Ultra Clear, grafitowym, brązowym oraz Mirror. Oczywiście za usługę trzeba dopłacić, więc cena kabiny z grawerem będzie wyższa niż zwykłej.

Jakie wzory można wygrawerować na kabinie?

Firma Radaway oferuje wiele różnych wzorów do nanoszenia na szkło. Są to różnego rodzaju desenie geometryczne lub też roślinne czy zwierzęce. Do wyboru są na przykład takie wzory jak:

- Heksagony – wzór geometryczny, będący mozaiką złożoną ze stykających się ze sobą sześciokątów. Doskonale sprawdzi się przy ścianie ozdobionej takim właśnie deseniem;- Mirror Crystal – grawer wykonywany na szkle lustrzanym, w którym odbijają się elementy wyposażenia łazienki znajdujące się naprzeciw kabiny. Mogą mieć różną postać, na przykład figur geometrycznych;- Rama – ten wzór jest możliwy do wygrawerowania tylko na jednej tafli szkła, na kabinach Walk-in Modo. Układ motywu może zmienić się w zależności od rozmiaru szkła;- Wanda – grawer składający się z dużych kształtów geometrycznych. Pięknie się prezentuje i na pewno będzie ciekawym urozmaiceniem łazienki. Oczywiście układ motywu może zmienić się pod względem rozmiaru szkła;- Slavic – układ różnorodnych wzorów słowiańskich, bardzo ciekawy i ładnie się prezentujący;- Misity – piękny motyw obejmujący całą powierzchnię szkła, od góry do dołu. Kabina wygląda jakby była wykonana z desek pomalowanych w taki sposób. Ten wzór na pewno doda łazience urozmaicenia;- Latarnia – kolejny piękny motyw, który wygląda jak zdjęcie naniesione na kabinę. Przedstawia latarnię morską i przelatującą obok mewę na tle nieba i obłoków. Taki motyw sprawia, że wchodząc do łazienki można poczuć powiew morskiej świeżości;- Wiatrak – następny ciekawy motyw, który przedstawia wiatrak i niebo w tle. Również jest bardzo ciekawym urozmaiceniem łazienki i nada jej powiew świeżości, a także lata.To tylko niektóre z oferowanych przez firmę Radaway motywów. Jest ich o wiele więcej. Oprócz tego można zamówić własny motyw. Wystarczy zamawiając grawer wysłać zdjęcie, które chcemy wygrawerować na szkle. Firma oceni, czy wykonanie takiego graweru jest możliwe na danym szkle, a następnie prześle zdjęcie, by klient mógł zobaczyć, jak wybrany przez niego wzór czy obraz będzie się prezentował na kabinie.

Jak zamówić grawer na kabinie i o czym pamiętać przy zamawianiu?

Aby zamówić grawer, wystarczy skontaktować się z firmą i poinformować, jaki wzór został wybrany lub przesłać własne zdjęcie. Wybierając motyw należy zwrócić uwagę na rodzaj i rozmiar szkła oraz układ jego tafli, gdyż nie każdy motyw nadaje się na każde szkło. W zależności od rozmiaru szkła, układ motywu może wyglądać nieco inaczej niż na zdjęciach na stronie firmy. Zamawiając grawer na szkło kabiny trzeba pamiętać o tym, że należy zawsze sprecyzować stronę oraz umiejscowienie graweru na kabinie.

Zanim zamówisz grawer pomyśl, czy na pewno będzie nadawał się do Twojej łazienki. Dopasuj go do stylizacji pomieszczenia. Jeśli masz białe ściany, grawer może nie być zbyt dobrze widoczny. Wzory najlepiej prezentują się na ciemnym tle. Warto więc decydować się na grawery, gdy ściany łazienki są ciemne. Wzory na kabinach są wtedy dobrze widoczne i wyraźne.

Grawery na kabinach prysznicowych są bardzo ciekawym pomysłem na dekorację kabiny i urozmaicenie łazienki. Dodają pomieszczeniu nowoczesności, elegancji, a nawet luksusu. Warto skorzystać z tej usługi i dodać swojej łazience wyjątkowości.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA