Zasłony prysznicowe - jakie wybrać?
Wczytuję dane...

zasłony prysznicowe

Zasłony prysznicowe to doskonałe rozwiązanie podczas stylizowania łazienki. Zasłony prysznicowe posiadają przede wszystkim dwie funkcje: zatrzymują wodę, a także upiększają łazienkę. Zasłony znajdujące się w ofercie plytki-lazienki.pl cechują się różnymi stylami i materiałami.


Większość zasłon prysznicowych jest dedykowanych zarówno do wanny, jak i przy prysznicu. Wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które są funkcjonalne i przyjemne w dotyku, przez co można czerpaćwiele satysfakcji z ich użytkowania. Posiadają bogate wzornictwo i nadzwyczajną kolorystykę. Wyróżnia się dwie grupy materiałów, z jakich wykonane są zasłonki prysznicowe: PCV i tekstylne. Zasłonki tekstylne posiadają niezwykła trwałość i są wygodne, dodatkowo nie przyklejają siędo ciała. Są zazwyczaj dwukrotnie droższe niż zasłonki PCV, ale za to charakteryzują się wyższą jakością. Zasłony prysznicowe tekstylne (czyli z poliestru) zwykle pierze się w temperaturze (40-60 stopni). Pozwala to uniknąć rozwoju bakterii i grzybów. W celu utrzymania zasłonki w higienicznym stanie należy jąrozsuwać i suszyć po zewnętrznej stronie wanny.

Tekstylne (poliester):

    


PCV:

    

  

Istotne jest to, by podjąć decyzje, czy zasłonka ma się skomponować z tłem łazienki, czy też ma się wyróżnić na danym tle. Pośród bogatego wyboru wzorów i kolorów znajdują się zasłony w stonowanych barwach, jak i te bardziej wielobarwne.

Podczas dokonywania wyboru należy też zdecydować, czy zasłonka ma mieć funkcję: ma chronić przed zachlapaniem (wtedy warto wybraćprzeźroczystą), czy też ma posłużyć w celu ochrony intymności (wtedy powinna być matowa).

Istotnym elementem jest też wykończenie dolne. Zazwyczaj w dolnej części znajduje się ołowiana tasiemka, która sprawia, ze zasłonka nie przykleja się do ciała, a także doskonale się układa. Drążek rozporowy, a także zasłony prysznicowe znacząco podnoszą funkcjonalność i estetykęłazienki.

Dzięki drążkowi (i półkom narożnym) można bez żadnej przebudowy na nowo wyposażyć łazienkę, co jest znacznie mniej kosztowne niż cały koszt kabiny prysznicowej. Niezwykle ciekawa kolorystyka i wzornictwo zasłonek łazienkowych (polyester i PCV) ożywią aranżację łazienkową i nadaję wnętrzu nowoczesnego i innowacyjnego designu.

Rozpiętość cenowa jest dość spora. W celu zapoznania się ze szczegółami - zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA