Złote kabiny prysznicowe
Wczytuję dane...

Złote kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa to miejsce, w którym każdy z nas szuka spokoju, relaksu i komfortu. Dlatego też ważne jest, aby odpowiadała zarówno naszym wymaganiom funkcjonalnym, jak i estetycznym. Nasz sklep internetowy odpowiada na te potrzeby. Złote kabiny prysznicowe łączą w sobie funkcjonalność, przejrzystość konstrukcji oraz nowoczesny design, odpowiadający najnowszym trendom mody.

Kabiny prysznicowe Essenza Pro Gold ze złotym wykończeniem to efekt wyjścia naprzeciw różnorodnym potrzebom klientów. Modne, złote detale dodają im elegancji i nowoczesności. Dzięki montażowi przy pomocy klamer sprawiają wrażenie lekkości i idealnie wpasowują się w przestrzeń praktycznie każdej łazienki. Radaway zaprasza Cię do poznania komfortowego świata kabin prysznicowych Essenza Pro Gold!

Szkło

Kabiny prysznicowe Essenza Pro Gold zostały stworzone ze szkła hartowanego o grubości 6mm. Dzięki temu są odporne na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki Easy Clean, są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i odporne na powstawanie zacieków.

System mocowania

Kabiny Essenza Pro Gold mocuje się do ściany za pomocą klamer. Drzwi natomiast osadzone są na zawiasach zlicowanych z taflą szkła, co dodatkowo ułatwia czyszczenie.

Szczelność kabiny

Seria Essenza Pro Gold wyposażona jest w listwę magnetyczną, która zapewnia szczelność kabiny. Dodatkowo posiada elastomerowe uszczelki, odporne na zmianę temperatury i wilgotności, co pozwala skutecznie zapobiegać ich rozszczelnieniu i wydostawaniu się wody poza kabinę.

Dodatkowe udogodnienia

Istotna zaletą kabin Essenza Pro gold ze złotymi wykończeniami jest możliwość zamontowania ich zarówno na brodziku, jak i bez niego. Dzięki temu będą one odpowiednie zarówno dla dzieci chcących skorzystać z kąpieli, jak i dla osób starszych.

Warianty szkła

Dodatkowo w ofercie znajdują się kabiny prysznicowe w różnych wariantach szkła. Zależnie od potrzeb można zdecydować się na kabiny w wersji: przejrzystej, Ultra Clear, Satinato, grafitowej, brązowej, Pixarena, czy Mirror. Kabina przejrzysta stworzona jest z tradycyjnego, przezroczystego szkła. W wersji UltraClear przestrzeń prysznicowa otoczona jest przez szklane elementy o jeszcze większej przejrzystości. Kabiny Essenza Pro Gold Satinato charakteryzują się zmysłowym zamgleniem szkła. Wersje grafitowe i brązowe posiadają szkło zabarwione, dzięki czemu dodają łazience nietuzinkowego charakteru. Z kolei Kabiny Pixarena ozdobione są wzorem przypominającym piksele, co sprawia, że dodają uroku spokojnym, jednolitym wnętrzom. Kabina mirror pozwala natomiast na zapewnienie sobie maksymalnej prywatności i przestrzeni do relaksu.

Opcje dodatkowe

Radaway oferuje możliwość dostosowania wymiarów kabin do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zmieszczą się one w każdej łazience. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania dowolnego wzoru na szkle. Laserowa technologia grawerowania pozwala na zapewnienie trwałości wzorów. Dzięki grawerowaniu na zewnętrznej stronie kabiny prysznicowej szkło nie traci właściwości bezpieczeństwa szkła hartowanego i jest tak samo łatwe w czyszczeniu. Należy jedynie pamiętać, aby uwzględnić rozmiar i układ tafli szkła. Dodatkowo na stronie radaway.pl dostępne są gotowe propozycje wzorów. Opcją wartą uwagi jest również możliwość zamówienia kompletu bez listwy progowej, która nie jest potrzebna w przypadku montażu kabiny prysznicowej bezpośrednio na podłodze.

Do czego dopasować kabiny prysznicowe Essenza Pro Gold?

Kabiny Essenza Pro Gold idealnie będą pasowały do szerokiej gamy brodzików znajdujących się w ofercie Radaway. Ze względu na możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb można zdecydować się na wybór brodzika kwadratowego bądź też prostokątnego o różnych wysokościach. Pod względem kolorystyki szczególnie dobrze sprawdzą się w połączeniu z bielą, czernią i grafitem. W ofercie sklepu znajdują się również odpowiednio dopasowane odpływy oraz różnego rodzaju akcesoria pomagające w utrzymywaniu czystości.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA