Kabiny prysznicowe Radaway - Almatea, Essenza, Euphoria, Eos - Sklep plytki-lazienki - Euroaqua
Wczytuję dane...

Kabiny prysznicowe Radaway - Idea, Essenza Pro Gold, Essenza New, Euphoria, Eos, Furo i inne

Prezentowane na naszej stronie elementy wyposażenia łazienkowego doskonale sprawdzają się w swojej roli, zachwycając nowoczesnym i eleganckim wzornictwem. Są też komfortowe w użytkowaniu. Przedstawiamy kabiny prysznicowe Radaway, pochodzące od renomowanego i popularnego na europejskim rynku producenta. Są one wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, a elementy konstrukcyjne poddano odpowiedniej obróbce, co zapewnia ich trwałość oraz dobrą odporność na działanie niekorzystnych czynników – regularnego kontaktu z wodą i detergentami. Polecamy takie serie, jak: 
- Eos i Eos II – drzwi wahadłowe do których montażu nie jest wymagany próg, 
- Almatea, Torrenta i Euphoria – montowane na posadzce, z progiem lub bez progu, z drzwiami otwieranymi na zewnątrz i powłoką ułatwiającą czyszczenie Easy Clean.
- Idea KDJ – z czarnymi profilami i zawiasami, idealnie pasująca do łazienek wykonanych w stylu LOFT. Kabiny te połączone z białymi i imitującymi drewno płytkami tworzą niesamowity styl.
- Essenza Pro Gold - elegancka kabina ze złotymi profilami i uchwytem
- Furo KDD Gold i Black - nowa seria kabin prysznicowych z drzwiami przesuwnymi. Seria Furo dostępna jest z wykończeniem chrom, złotym i czarnym.
Godne polecenia są kabiny Radaway ze szkłem ShowerGuard dostępne za dopłatą na zamówienie. ShowerGuard to mocne i łatwe w utrzymaniu w czystości szkło, które chroni kabinę przed osadzaniem się kamienia i minerałów pochodzących działania wody (niezależnie od tego jak mocno jest zakamieniona), chemii myjącej, zachowując piękno szyby przez długie lata. Szkło pozostaje czyste i ładne przy nie dużym czyszczeniu.
Warto również zwrócić uwagę na kabiny ze szkłem typu UltraClear prawie całkowicie pozbawionym zielonego odcienia. Ten model szkła UltraClear odznacza się bardzo małą  zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to szyba o wysokiej przejrzystości oraz jasności. Nowe rodzaje składników, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają przepuszczanie światła i redukują zielony odcień właściwy dla szkła standardowego.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA