Stelaże podtynkowe Grohe i Tece w plytki-lazienki.pl - Euroaqua
Wczytuję dane...

Stelaże podtynkowe Geberit, Tece i Grohe

W naszej ofercie znajdą Państwo stelaże podtynkowe renomowanych producentów, takich jak Grohe, Roca, Koło i Tece. Stelaż podtynkowy umożliwia ukrycie nieefektownie wyglądających elementów instalacji hydraulicznej. Dzięki temu, że szkielet konstrukcji WC pozostaje niewidoczny, mamy możliwość lepszego wykorzystania miejsca w łazience. Stelaż WC jest ukryty w ścianie, łazienka sprawia wrażenie bardziej przestronnej i estetycznie urządzonej. Nasze stelaże podtynkowe można z łatwością dopasować do różnych mis WC.
W ofercie znajdują się również zestawy podtynkowe, obejmujące stelaż podtynkowy z miską. W naszym asortymencie znajdą Państwo zestawy podtynkowe z muszlą toaletową lub z bidetem. Stelaże WC oraz zestawy podtynkowe charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i zaopatrzone są w wydajną spłuczkę. Sprawdzają się doskonale nie tylko w mieszkaniach prywatnych, lecz także w pomieszczeniach użyteczności publicznej i firmach. Dużą popularnością cieszą się stelaże podtynkowe Geberit Basic UP100 i UP320, Tece TECEBASE oraz Roca DUPLO ONE.
Oferujemy stelaże podtynkowe  z możliwością zabudowy lekkiej lub ciężkiej, do wyboru szeroka gama przycisków spłukujących. Polecamy atrakcyjne rabaty i promocje!

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA