Besco – nowoczesne, ponadczasowe wanny
Wczytuję dane...

Besco – nowoczesne, ponadczasowe wanny

Wyposażenie łazienki dawno przestało być zbiorem pasujących do siebie wizualnie elementów. Dziś nawet wanna może stanowić nie tylko idealne miejsce do wieczornego relaksu, ale także designerski wyróżnik w pomieszczeniu, o czym przekonuje firma Besco.

Profesjonalizm i doświadczenie

Besco to polski producent produktów do łazienek, z ponad 20-letnią historią. Nowoczesne technologie stosowane do tworzenia wanien i brodzików pozwalają na uzyskanie produktów najwyższej jakości, a powłoki Besco ProClean oraz Besco BeSafe ułatwiają utrzymanie produktów w czystości i zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z nich.

Besco to także laureat prestiżowych nagród, w konkursie branżowym "Łazienka – Wybór Roku". Wyróżnienia te potwierdzają nie tylko najwyższą jakość produktów, ale i uznanie ekspertów oraz użytkowników.

Oferta Besco jest tak skonstruowana, żeby wpasować się w każde wnętrze i trafić przy tym w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Można zatem wybierać spośród kilkudziesięciu modeli wanien, w wymiarach od 100 do 190 cm, kilkunastu modeli brodzików, kilku niezwykle praktycznych parawanów nawannowych, drzwi i kabin prysznicowych oraz szerokiej gamy dedykowanych akcesoriów.

W świecie wanien

Rosnącą popularnością cieszą się wanny wolnostojące takie jak Besco Victoria, Vera, Gracja czy Gloria. Oprócz swojej podstawowej funkcji, stanowią doskonały element designerski w każdej łazience. Wybór form, rozmiarów czy kolorystyki sprawia, że każdy znajdzie model dopasowany do projektu wnętrza i do własnych potrzeb. Z kolei fani zabudowanych wanien, mogą wybierać nie tylko w ich rozmiarach, ale także kształtach. Prostokątne rozwiązania sygnowane marką Besco odznaczają się niewymuszoną elegancją, nadając łazience symetrii i wizualnego uporządkowania (np. model Quadro czy Modern). Można do nich dodatkowo zamontować zagłówki, uchwyty czy system hydromasażu i zamienić kąpiel w prawdziwą dawkę relaksu.


Z kolei wanny asymetryczne są idealnym rozwiązaniem w tych łazienkach, w których projekt wymaga zastosowania niestandardowych wymiarów albo nowoczesnego spojrzenia na ceramikę łazienkową. Dla przykładu: model Infinity to asymetryczne połączenie kształtu obudowy, z kształtem powierzchni kąpielowej. Trafi w gusta tych osób, które cenią niebanalne propozycje i odważną zabawę formą. Natomiast ci, którzy potrzebują półokrągłej wanny, mogą wybrać np. model Rima, Praktika czy Milena.

A może prysznic?

Zwolennicy porannego prysznica mają do wyboru kilka modeli samych kabin prysznicowych Besco Viva i Modern, jak i brodzików. W ofercie Besco dostępne są kabiny półokrągłe, kwadratowe i prostokątne, co pozwala wkomponować je w projekt każdej łazienki. Do tego można dobrać brodzik bardziej lub mniej zabudowany i odpowiedni rodzaj szkła: przejrzyste, mrożone albo grafitowe. To jednak nie wszystko. Właściciele zarówno małych jak i większych łazienek mają szansę na taki dobór wymiaru kabiny prysznicowej, który idealnie wkomponuje się w pomieszczenie.

Dwa w jednym

Zarówno zwolenników długich, relaksujących wieczornych kąpieli, jak i fanów szybkich, odświeżających i porannych pryszniców, zadowoli rozwiązanie w postaci kabino-wanny czyli modele Besco Integra lub Besco Inspiro. To produkt łączący wszystkie funkcje wanny i kabiny oraz wpisujący się w designerskie trendy. Dodatkowo można zaopatrzyć go w wygodny zagłówek, uchwyty czy wodny system hydromasażu i wybrać rodzaj parawanu (np. model Integra).


Nie tylko wanny i kabiny

Besco w swojej ofercie posiada także akcesoria, stworzone pod konkretne modele swoich produktów. Do wybranej wanny można zatem dobrać spójny wizualnie zagłówek, baterie, uchwyty, syfony czy systemy hydromasażu. Z kolei zaopatrzenie wanny lub brodzika w powłokę Besco BeSafe zapewni maksymalny komfort i bezpieczeństwo kąpieli, a do tego pomoże utrzymać produkt w czystości.

Inne wskazówki pomocne przy wyborze wanny znaleźć można w artykule: LINK

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA