Bezpieczeństwo kąpieli z Powłoką BeSafe marki Besco
Wczytuję dane...

Bezpieczeństwo kąpieli z Powłoką BeSafe marki Besco

Śliska powierzchnia armatury i płytek połączona z wodą, która jest naturalnym elementem każdej łazienki, szczypta nieuwagi i nieco nieporadności - oto otrzymamy przepis na (nie)małą domową tragedię. Sprawdź, jak jej zapobiec.

Każdy dojrzały człowiek zdaje sobie sprawę, jak istotne jest zapewnienie sobie i swoim bliskim bezpieczeństwa. Począwszy od zabezpieczenia materialnego: finansowego lub mieszkalnego, poprzez odpowiednie warunki bytowe, odpowiednie miejsce do pracy i nauki aż po bezpieczeństwo związane z codziennymi czynnościami i rytuałami, które sprawiają, że nasz dzień przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń. Niezwykle ważne jest, by miejsce naszej egzystencji, nasz dom, który bywa właśnie taką bezpieczną przystanią, był miejscem odpowiednio przystosowanym do potrzeb dzieci, nas samych, a także seniorów naszych rodzin, którzy potrzebują równie bacznej opieki i uwagi.

Badania wskazują, że najbardziej niebezpiecznym miejscem naszego domu, miejscem, w którym dochodzi do największej liczby wypadków i nieprzyjemnych sytuacji jest łazienka. Kojarzona z relaksem po całym dniu w wannie pełnej piany lub orzeźwiającym prysznicem, którym rozpoczynamy intensywny dzień zmagań zawodowych kryje w sobie wiele miejsc, które mogą okazać się dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa prawdziwym wrogiem numer jeden. Ileż razy w kreskówkach czy zabawnych komediach widzieliśmy scenę, w której postać nad wyraz efektownie poślizguje się we własnej wannie? Śmiechy śmiechami, ale takie sceny mają miejsce w wielu domach, a skutki takiego poślizgu bywają bardzo niebezpieczne i potłuczenie jest najmniejszym problemem.

Aby zapobiec takim sytuacjo
m warto zainwestować w specjalną powłokę Besco BeSafe(o produktach tej firmy pisaliśmy w artykule LINK) która zapewnia bezpieczeństwo kąpieli bez rezygnowania z jej komfortu i relaksującej atmosfery. Antypoślizgową nakładkę montuje się na powierzchni wanny lub brodzika prysznicowego, wygląda ona bardzo estetycznie, a co najważniejsze poprawia bezpieczeństwo kąpieli. Powłoka Besco BeSafe jest płaska, przez co gwarantuje utrzymanie brodzika czy wanny w należytej czystości. Aby nie groził nam spektakularny upadek lub równie malownicze wyjście spod prysznica, warto zaopatrzyć swoją łazienkę w antypoślizgową powłokę. Można ją stosować w wannach Besco wszelkiego rodzaju: prostokątnych i owalnych, symetrycznych i asymetrycznych, takich z parawanem lub w wolnostojących. To naprawdę działa i sprawdza się w każdej łazience!  

Ofertę wannien i brodzików Besco znaleźć można pod tym linkiem: wanny oraz brodziki.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA