Aranżacje łazienki
Wczytuję dane...

Aranżacje łazienki

Na rynku istnieje mnóstwo pomysłów na zaaranżowanie łazienki. Zaaranżować ją można według własnych potrzeb, gustu czy wielkości posiadanego pomieszczenia kąpielowego. W zależności od przede wszystkim tych czynników można urządzić ją na wiele sposobów. Zanim jednak zaczniemy musimy pamiętać o tym, że najpierw należy sprecyzować wszystkie potrzeby osób, które będą z łazienki korzystały. Trzeba też pamiętać o zachowaniu przestrzeni funkcjonalnych między sprzętami i meblami na tyle, by swobodnie tych rzeczy używać. Aktualnie jest do wyboru kilka aranżacji, które cieszą się we współczesnej łazience największą popularnością.

Postaw na minimalizm!

Jeżeli cenisz sobie proste i stonowane wnętrza, tutaj wygra łazienka w stylu minimalistycznym. Tak zaprojektowane pomieszczenie sanitarne wyróżnia się prostotą, czystymi liniami oraz zazwyczaj jasnymi barwami. Nie ma tu miejsca na szaleństwo i artystyczny nieład. W takiej łazience im mniej będziemy posiadać rzeczy, tym lepiej dla minimalistycznej aranżacji. Niewskazane są natomiast stare i nieużywane rzeczy, zagracające pomieszczenie. Najlepiej sprawdzą się jasne barwy łazienki oraz meble o stonowanym kolorze. Oświetlenie powinno być ciepłe i jasne, a przestrzeń możliwie jak najbardziej oczyszczona ze zbędnych przedmiotów.


Zwariowana dusza? Styl elektyczny!

Jeśli jednak nie lubisz prostoty i wolisz fikuśne wzory, idealny okazać się może styl elektyczny w łazience. Tak zaaranżowana łazienka pozwala na umieszczenie w niej dowolnie zestawionych barw i wzorów, gdzie jedynym ograniczeniem będzie nasza… Wyobraźnia! Dewizą tego typu aranżacji jest bowiem wytwarzanie stylowych niespójności. Im bardziej kolorowo i krzykliwie, typ lepiej!

Nowoczesna łazienka

Przy wyborze takiej aranżacji możemy zdecydować się albo na stonowane barwy, albo na totalny szał kolorów. Tutaj króluje pomysł i bardzo dobre wykończenie. Należy jednak pamiętać, że nowoczesna łazienka musi być dobrze oświetlona i odpowiadać aktualnym trendom. Właściciele tak zaaranżowanych łazienek powinni liczyć się z byciem elastycznym na wprowadzanie zmian wraz z nowymi trendami łazienkowymi. Najlepszym rozwiązaniem jest więc uczynienie większych elementów pomieszczenia prostymi (proste, eleganckie bryły, na przykład prostokątna wanna). Pozostałe zaś przedmioty (jak przedmioty dekoracyjne) można bowiem częściej wymieniać i bawić się trendami na równi z tymi, jakie wprowadzane są na rynek. Więcej o nowoczesnej łazience przeczytać można w tym artykule.

Powrót na wieś…

To doskonały pomysł na aranżację łazienki dla osób, które cenią sobie domowe zacisze, przytulność i nostalgię. Pomieszczenie kąpielowe, które wyróżnia ten styl, wspaniale wygląda z motywami kwiatów na glazurze bądź meblach. Świetnie będą także prezentowały się wszelakie sztuczne (albo prawdziwe) kwiaty, wkomponowane w łazienkę. Kształty mebli oraz urządzeń sanitarnych powinny być delikatne i nie przytłaczać całości pomieszczenia. Jeżeli mamy dużą łazienkę, możemy pozwolić sobie na niezwykle atrakcyjne dekoracje, jak krzesła ratanowe, zasłonki czy wiklinowe kosze.

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA