Wczytuję dane...
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: od 5 do 21 dni
Producent: Omnires
Cena:
1649,00 PLN
Dostępność: od 5 do 21 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja: 

    Omnires Y Chrom połysk

  • Montaż: 

    Natynkowy

  • Rodzaj: 

    Termostatyczna

  • Kolor: 

    Chrom połysk

  • EAN: 

    5902539877861

Symulator rat:

Omnires Y zestaw prysznicowo-wannowy natynkowy termostatyczny chrom połysk Y1234CR

Seria: Y
Kod produktu: Y1234CR
Wykończenie: chrom połysk (CR)





Dane Techniczne:

Termostatyczna bateria wannowa
Blokada gorącej wody przy 38°C
Deszczownica mosiężna
Rozmiar deszczownicy: ø25cm
Zasięg od ściany: 42 cm
Zasięg wylewki składanej: 20,6 cm
Rączka prysznicowa 1-funkcyjna
Wąż prysznicowy w osłonie stalowej
Przełącznik strumienia deszczownica/rączka wbudowany w pokrętło regulacji wody
Regulowana wysokość
Minimalna/maksymalna wysokość systemu: 113,5 cm/152 cm





Kolekcja OMNIRES Y zachwyca czystą linią i nieskazitelną formą, będącą wyrazem pasji w dążeniu do ideału. Inspirację i podstawę dla projektu stanowił kształt koła. Ponadczasowy, perfekcyjnie dopracowany wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne.


Chrom jest uniwersalnym wykończeniem o srebrzystej barwie i idealnie gładkiej, lśniącej powierzchni.



Stosowany w bateriach wannowych system EASY SWITCH pozwala na wygodne kierowanie strumienia wody do różnych odbiorników, jak rączka prysznicowa, deszczownica lub wylewka, poprzez obrót wylewki.

Zewnętrzna powłoka produktu, wykonana zaawansowaną technologią galwanizacji, charakteryzuje się trwałością, zapewniając jednocześnie łatwość w czyszczeniu.

Warunki Gwarancji


Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi Warunkami Gwarancji oraz o użytkowanie Produktu zgodne z przeznaczeniem i postępowanie zgodnie z zasadami jego prawidłowej eksploatacji, opisanymi w Instrukcji montażu i konserwacji załączonej do Produktu. Znajomość i stosowanie zasad określonych w Warunkach Gwarancji oraz Instrukcji montażu i konserwacji, jest podstawą jego niezawodnego i długotrwałego funkcjonowania.

 
Produkty OMNIRES objęte są następującą ochroną gwarancyjną:


Armatura łazienkowa i kuchenna: 10 lat na szczelność odlewu korpusu oraz 5 lat na pozostałe elementy (2 lata: głowice termostatyczne, osprzęt prysznicowo-wannowy, syfony, korki oraz powłoki niechromowe stworzone w technologii innej niż PVD);
Akcesoria łazienkowe: 5 lat (powłoki niechromowe stworzone w technologii innej niż PVD: 2 lata);
Wanny i umywalki M+: 5 lat;
Ceramika: 5 lat (deski toaletowe: 2 lata);
Stelaże podtynkowe OMNIRES: 5 lat (systemy spłukiwania wody i przyciski toaletowe: 2 lata);
Kabiny prysznicowe i parawany: 5 lat;
Brodziki: 5 lat.
Okres gwarancyjny liczony jest od dnia zakupu Produktu przez Konsumenta widocznego na dowodzie zakupu. 
 Szczegółowe warunki reklamacji

Możesz jeszcze potrzebować:
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA