Wczytuję dane...
Gwarancja: 5
Realizacja zamówienia: do 40 dni
Producent: Laufen
Cena:
11900,00 PLN
Dostępność: do 40
Wysyłka gratis!
Informacje o produkcie:
  • Kolekcja: 

    Raina

  • Dłuższy bok: 

    180 cm

  • Krótszy bok: 

    80 cm

  • Materiał: 

    Marbond

  • Kształt: 

    Owalny

  • Kolor: 

    Biały

  • Styl: 

    Klasyczny

  • EAN: 

    7612738097141

Symulator rat:

Laufen MEDA wanna wolnostojąca biała                                                  
Kod produktu: H2201170000001
Wanna przyścienna 
Długość: 180 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 59 cm
Głębokość: 45 cm
Długość dna: 123,5 cm
Waga netto (kg): 134

Kształt: owalna
Kolor biały
Liczba osób: 1
Materiał: kompozyt Marbond
Odpływ w zestawie
Zintegrowana obudowa

Marbond – perfekcja formy, innowacja w sercu łazienki

Brodziki i wanny Marbond to przemyślane połączenie wysokiej estetyki, precyzji wykonania oraz komfortu codziennego użytkowania. Wanny zachwycają aksamitnie gładką, ciepłą w dotyku powierzchnią, natomiast brodziki – dzięki delikatnie fakturowanemu wykończeniu – zapewniają bezpieczeństwo i właściwości antypoślizgowe bez kompromisu dla eleganckiego wyglądu. 

Dzięki dwuwarstwowej strukturze – mineralnemu rdzeniowi i szlachetnej, żelkotowej powłoce – Marbond wyróżnia się wyjątkową trwałością i odpornością na zarysowania. Produkcja materiału odbywa się zgodnie z zasadami gospodarki cyrkularnej, w duchu zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko. 

W świecie wyrafinowanego designu, w którym estetyka spotyka się z technologią, kompozyt Marbond stanowi nowy wymiar komfortu i elegancji. To zaawansowany materiał stworzony specjalnie dla marki LAUFEN – trwały, funkcjonalny i doskonale wpisujący się w potrzeby nowoczesnych, ekskluzywnych wnętrz. 








 



TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA