Wczytuję dane...

Kabiny i drzwi prysznicowe na miarę producenta Radaway

Urządzenie łazienki to niełatwe zadanie. Przestrzeń, którą mamy do dyspozycji zwykle jest ograniczona, podobnie jak wybór oferowanych przez producentów rodzajów drzwi i kabin prysznicowych. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi marka Radaway (o produktach tego producenta pisaliśmy w artykule: LINK), która od wielu lat dostarcza rozwiązań dostosowanych do ich oczekiwań oraz potrzeb.


Misja

Misją Radaway jest tworzenie rzeczy praktycznych, które poprawiają komfort życia użytkowników. Takie właśnie są produkowane przez firmę kabiny prysznicowe – doskonałe techniczne, innowacyjne, wykonane z najwyżej jakości materiałów. Własny dział konstrukcyjny oraz zespół utalentowanych projektantów umożliwia marce realizowanie nawet najbardziej śmiałych i nietypowych projektów. Jednocześnie oferowane rozwiązania odznaczają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także atrakcyjnym, nowoczesnym designem.

Design

Radaway stawia na połączenie trwałości oraz wysokiej estetyki. Szklane kabiny tworzone są na wymiar: tak, aby były dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i warunków panujących w pomieszczeniu. Jednocześnie stanowią one atrakcyjne wizualnie konstrukcje, będące ozdobą każdej nowoczesnej łazienki. Dzięki możliwości dobrania różnych kolorów i rodzajów szkła wygląd kabiny jest zgodny z upodobaniami zamawiającego i najnowszymi trendami w projektowaniu łazienek. Radaway zwraca uwagę na szczegóły i swoje kabiny wyposaża w eleganckie, chromowane detale również w opcji Chrome+ charakteryzujące się wysokim połyskiem i idealnym dopasowaniem do łazienkowych baterii.

Diabeł tkwi w szczegółach

Kupując poszczególne elementy wyposażenia łazienki, zwykle nie wiemy, na jakie detale powinniśmy zwrócić uwagę. Niewiedza ta może nas słono kosztować – zwłaszcza, gdy okaże się, że zakupiona kabina wymaga wymiany. Klienci Radaway mogą liczyć na kompleksową obsługę i fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych i najbardziej odpowiednich rozwiązań.

Nietypowe rozwiązania

Kabiny i drzwi łazienkowe firmy Radaway tworzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi zapobiega niszczeniu uszczelnień, a jednocześnie gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę. Powłoka EasyClean zabezpiecza szkło przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Istnieje również możliwość wykonania jej z dożywotnią powłoką ShowerGuard. W kabinach stosowany jest innowacyjny system mocowania za pomocą klamer. Zamontować je można z profilem uszczelniającym, który zniweluje krzywiznę ścian lub też bez niego – w przypadku, gdy są idealnie proste. Zarówno klamry, jak i zawiasy licowane są z taflą szkła, co również ułatwia czyszczenie kabiny.

Do każdej łazienki

W Radaway znajdziemy rozwiązanie odpowiednie dla każdej łazienki. Wybierać możemy spośród kabin typu walk in, prostokątnych, kwadratowych i innych oraz drzwi prysznicowych dostępnych na sklepie: https://plytki-lazienki.pl/c/274/kabiny-radaway.html. Dzięki możliwości indywidualnego dopasowania rozmiaru nawet w nietypowej łazience, np. ze skosem lub słupem, będziemy mogli cieszyć się komfortową, efektowną kabiną. Szerokie możliwości dostosowania jej do swoich potrzeb docenią również osoby niepełnosprawne, wymagające rozwiązania o określonych parametrach.

Chociaż podczas wyboru kabiny prysznicowej to jej funkcjonalność zwykle decyduje o zakupie, wygląd nie pozostaje przecież bez znaczenia. By idealnie pasowała do naszej łazienki, warto postawić na nowoczesne, stylowe rozwiązanie. Pamiętać należy również o jakości wykonania i trwałości materiałów, jakie zostały użyte. Decydując się na kabinę lub drzwi prysznicowe z Radaway, będziemy mieli pewność, że spełnią one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zkorzystaj z promocji i zamów pomiar kabiny GRATIS przez certyfikowanych instalatorów Radaway ! Wiecej informacji na: https://plytki-lazienki.pl/_cms/view/42/dopasuj-kabine.html

ODDZWANIAMY!

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zatwierdź
TELEFON:
67 263 21 71
OBSŁUGA SKLEPU:
sklep@plytki-lazienki.pl
DZIAŁ PŁYTEK:
plytki@plytki-lazienki.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00
W sobote w godz. 9:00 - 13:00

KLAUZULA INFORMACYJNA